En Yeni Tasarımları Keşfedin!

Erkek Kolye Modelleri

(113 Ürün)
null
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Ürün Cinsi
Marka
Taş İsmi
Tema
Taş Rengi
Koleksiyon
Cinsiyet
Materyal
Materyal Rengi
Kolye Uzunluğu
Fiyata Göre
Ürün Cinsi
(110)
(3)
Marka
(13)
(91)
(2)
(1)
(6)
Taş İsmi
(17)
(1)
(3)
(2)
(6)
(5)
(1)
(4)
(1)
(1)
(21)
(2)
Tema
(3)
(3)
(4)
(2)
Taş Rengi
(2)
(3)
(7)
(6)
(8)
(26)
(2)
(1)
Koleksiyon
(2)
(3)
(2)
(12)
Cinsiyet
(1)
(104)
(7)
Materyal
(81)
(30)
(3)
Materyal Rengi
(12)
(1)
(62)
(1)
(9)
(11)
Kolye Uzunluğu
(1)
(1)
(1)
(2)
(4)
(1)
(7)
(2)
(1)
(39)
(6)
(18)
(1)
(1)
(4)
(2)
(9)
(3)
(2)
(2)
(2)
(3)
(3)
Fiyata Göre
Tema Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Kadınlar kadar olmasa da erkekler için de kolye yüzük ve bileklik gibi takıların seçimi oldukça önemlidir. Özellikle iş hayatında saat ve çeşitli aksesuarlar takı yerine kullanılsa da günlük hayatta bu aksesuarlar yerini erkek bileklik ve kolyelere bırakıyor. Siz de giyim tarzınıza uygun yapacağınız kolye seçimleri ile şıklığınızı tamamlayabilir ve kendi tarzınızı çok daha dikkat çekici hale getirebilirsiniz. Erkekler için tasarlanan kolye modellerinde genellikle gümüş ya da beyaz altın tercih edilmesi günümüzün koyu renk trendleri ile oldukça uyum sağlıyor olmasındandır. Bununla birlikte giyim tarzınıza bağlı olarak yine aynı şekilde gümüş ya da beyaz altından üretilen kolye zincirleri ne ya da alternatif olarak deri ve kumaştan yapılan kolyeleri de tercih edebilirsiniz. So CHIC tarafından özel olarak tasarlanan birçok erkek kolye modeli arasından siz de tarzınıza uygun olan seçimlere sadece birkaç dakika içerisinde ulaşabilir, erkek yüzük modelleri ile beraber takarak günlük yaşamda tarzınızı çok daha dikkat çekici bir hale getirebilirsiniz.

Erkek kolye modelleri genellikle gümüş ya da beyaz altın gibi grinin ağırlıklı olduğu tonlarda tercih edilmektedir. Bu kolyelerde, kolye zinciri ve uç kısmında bulunan sembollerinde gri ya da gri ile uyum sağlayacak şekilde siyah ve tonlarında tercih edilmesinde giyim tarzının çok daha dikkat çekici bir hale gelmesini sağlıyor. Erkek kolye modellerinde genel olarak tercih edilen tasarımlar ise şu şekilde ifade edilmektedir.

Gümüş Erkek Kolye Modelleri

Gümüş kolyeler günümüzde genellikle günlük giyim tarzında ön plana çıkan modeller arasında yer alıyor. Gümüş kolyelerin benzersiz gri yapısı günlük giyim tarzında tercih edilen pantolon tişört ve benzeri kıyafetler ile oldukça uyumlu görüntüler ortaya çıkmasını sağlıyor. Özellikle günlük yaşamında siyah, lacivert, gri ve beyaz gibi canlı renklerin geri planda olduğu kıyafet kombinlerini tercih eden erkekler, genellikle gümüş kolye ve bileklikleri tercih ediyor. Siz de genellikle koyu renklerin hakim olduğu kıyafetleri giymeyi tercih ediyorsanız kendi tarzınıza uygun gümüş kolyeler ile tarzınızı çok daha göz alıcı bir hale getirebilirsiniz. Gümüşün diğer metallere kıyasla daha kolay şekil verilebilir özellikte olması ise gümüş kolye modellerinde tasarım ve seçenek sayısının oldukça artmasındaki bir diğer etken olarak karşımıza çıkıyor. Böylece siz de gümüş erkek kolye modellerinde binlerce farklı tasarım seçeneği arasından tarzı sizinkine uygun olanları seçebilir ve günlük kıyafet kombinlerinizde şık tasarımınızı destekleyebilirsiniz. 

Gümüş kolyelerin erkekler tarafından yoğun şekilde tercih edilmesinin bir diğer sebebi de çeşitli fiyat avantajları sunuyor olmasıdır. Gümüş, altın kadar pahalı olmadığı için genellikle uygun fiyatlı kolye ve diğer takı seçeneklerini değerlendirmek isteyen erkekler tarafından yoğunlukla tercih edilmektedir. Bununla birlikte gümüşün paslanma, renk solması ve kararma gibi durumlara karşı gösterdiği yüksek direnç de gümüş kolyelerin tercih edilmesindeki bir diğer etken olarak karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda gümüşün yüksek dayanıklılığını, altının şık tasarımı ile birleştirmek isteyen erkekler de altın kaplama erkek kolye modellerini tercih ediyor. Kaplama teknolojisi ile tasarlanan bütün So CHIC erkek kolye modellerinde 18 ayar beyaz altın kullanılmaktadır. Böylece gümüşün dayanıklı yapısının yanı sıra beyaz altının parlak ve görünümü de kıyafetlere yansıtılabiliyor. Gümüş kolyelerin her birinde, uzun yıllar boyunca bozulmadan kullanım avantajları sunmak için .925 ayar gümüş malzeme kullanılmaktadır. Böylece gümüşün saf haline kıyasla çok daha dayanıklı bir yapı elde edilmektedir.

So CHIC tarafından tasarlanan tüm gümüş kolyelerde beyaz altın kaplama kullanılmaktadır. Böylece gümüşün dayanıklı yapısı, beyaz altının şık tasarımı ile bir araya gelerek çok daha çarpıcı bir görünüm ortaya çıkarıyor. Beyaz altın kaplama kolyelerin kullanımı sırasında ise çevre şartlarına daha çok dikkat etmek gerekiyor. Kaplama yapılarak üretilen kolye modellerinde dış ortam etkileri yapılan kaplama tabakasının zamanla aşınmasına neden olabileceği için bu noktada kullanıcıların, kolyenin özellikle su ile temasından kaçınması gerekiyor. So CHIC tarafından tasarlanan tüm beyaz altın kaplama gümüş erkek kolye modelleri 1 yıl boyunca garanti kapsamına girmektedir. Böylece siz de kolyenin kullanımı sırasında kararma, çizilmeye da renk solması gibi durumlarda kolyenin bakım işlemlerini güvende gerçekleştirebilirsiniz.

Erkek Zincir Kolye Şıklığı

Erkek zincir kolye ile erkek arkadaşınıza harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Az olan erkek aksesuar dünyasının demirbaşlarından biri olan erkek zincir kolye modelleri moda dünyasının da en çok kullandığı erkek takılarından biri olarak yerini koruyor. Bir erkek için kombinini tamamlayacak en gözalıcı parçalardan biri kullanacağı zincir kolyesidir. Hem gündelik hayatta hem de etkinlikler için giyilen takım elbiseyle birlikte erkek zincir modelleri tercih edilebilir. 

Erkek zincir kolyeleri sade ve şık erkek küpe modelleri ile beraber kullanıldığınıza daha dikkat çekici bir tarza sahip olabilirsiniz.

Çelik Erkek Kolye Modelleri 

Çelik, takı ve çeşitli aksesuar yapımında kullanılan en dayanıklı metaller arasında yer alıyor. Günümüzde sürekli olarak geliştirilen paslanmaz çelik teknolojisi ise bu kolyelerin daha uzun süre yapısını bozmadan dayanmasını sağlıyor. Erkek paslanmaz çelik kolye modelleri ile sizde uzun yıllar boyunca güvenle kullanabileceğiniz kolye modellerine sahip olabilirsiniz. Bununla birlikte gümüş ya da altına kıyasla çok daha uygun fiyatları ile dikkat çeken çelik, kolye fiyatlarının da gözle görülür şekilde düşmesini sağlıyor. Farklı birçok renk seçeneği sunulan çelik kolyeler sayesinde sizde gün içerisinde kıyafetlerinizde kullandığınız renk yoğunluğu ile uyum sağlayacak kolyeleri tercih edebilir ve tüm gözlerin sizin üzerinizde toplanmasını sağlayabilirsiniz.

Erkek çelik kolye modellerinde genellikle siyah rodyum rengi tercih edilmektedir. Siyah rodyum çok daha göz alıcı renk tonları benzersiz yapısı ile günlük kıyafetlerle büyük bir uyum sağlamaktadır. Kolyelerin zincir kısmının siyah olacak şekilde tasarlanması ise bu kolyelerim uç kısmının daha çok ön plana çıkmasını sağlıyor. Özellikle koyu renkli kombinlerde kolyenin uç kısmındaki çelik figürün ön plana çıkarılması çok daha hoş bir görüntü yaratıyor. So CHIC tarafından özel olarak tasarlanan tüm çelik erkek kolye modelleri de gümüş ve altın kaplama kolyeler de olduğu gibi bir yıl boyunca garanti kapsamında değerlendirilmektedir. Böylece kolyenin kullanımı sırasında karşılaştığınız tüm olumsuz durumlara karşı kolyenizin tüm bakım işlemlerini So CHIC güvencesi ile gerçekleştirebilirsiniz.

Onix Erkek Kolye Modelleri

Kadın kolye modellerinde olduğu gibi erkek kolyelerinde de çeşitli değerli taşlar kolyenin tasarımını ön plana çıkarmak için kullanılmaktadır. Özellikle çeşitli özel tasarım kolyelerde kullanılan bu taşlar kolye ucundaki figürlerin çok daha ön plana çıkmasını sağlıyor. So CHIC tarafından özel olarak tasarlanan Kadim Koleksiyonu erkek kolye modellerinde kolye ucundaki figürlerin çok daha ön plana çıkması için bu kısımlarda oniks taşından faydalanılmıştır. Kolye tasarımında kullanılan gümüş malzeme ve bunun üzerine yapılan beyaz altın kaplama ortaya parlak grinin hakim olduğu çok daha dikkat çekici bir tasarım çıkmasını sağlıyor. Kolye tasarımında uç bölümde yer alan figürlerin, kolyenin genel tarzına uyum sağlaması için oniks taşı bu bölgelerde tercih edilmektedir. Oniks taşının benzersiz ve parlak siyah görünümü kolye ucunun çok daha ön plana çıkmasını sağlayarak kolyenin şıklığını tamamlıyor.

So CHIC’in Kadim Koleksiyonu dahilinde üretilen tüm erkek kolye modellerinde 925 ayar gümüş malzeme kullanılmaktadır. Böylece kolyelerin çok daha uzun süre boyunca aynı formunu koruması ve kullanım sırasında herhangi bir sorunla karşılaşılmaması sağlanıyor. Kolyelerin üzerine yapılan beyaz altın kaplama ise kolyenin parlak gri görünümünü destekleyerek ortaya daha göz alıcı bir tasarım çıkmasını sağlıyor. Kolyenin uzun yıllar boyunca aynı formunu koruması ve sorunsuz şekilde kullanılabilmesi için özellikle deniz suyu gibi daha aktif ortamlardan kaçınılması gerekiyor. Yaşanabilecek tüm olumsuz durumlara karşı ise So CHIC tarafından tasarlanan tüm ürünlerde 1 yıla kadar garanti süresi bulunmaktadır. Bu süre içerisinde kolyenizin kullanımında karşılaştığınız tüm olumsuz sorunlara karşı ücretsiz şekilde bakım ve onarım hizmeti alabilirsiniz.

Erkek Kolye Uzunluğu Ne Kadar Olmalıdır?

Erkek kolye uzunluğu, kişisel tercihlere ve kolyenin kullanım amacına bağlı olarak değişebilir. Erkek kolye uzunluğu seçerken boyunuz, boyun yapınız ve kişisel tarzınızı göz önünde bulundurmanız önemlidir. Ayrıca, kolyeyi ne amaçla kullanacağınız da uzunluk seçiminizi etkileyebilir. Örneğin, daha formel bir ortamda kısa kolyeler tercih edilebilirken, günlük kullanımda daha uzun kolyeler tercih edilebilir.

So CHIC Erkek Kolye Modelleri

So CHIC erkek kolye modelleri ile tarzınızı kusursuz bir şekilde yansıtabilirsiniz. Birbirinden farklı modelleri ile göz kamaştıran So CHIC erkek kolye modelleri ile her daim şık olmaya hazır mısınız? En güzel tasarımlar ile sektörde farklı bir yer edinmeyi başaran So CHIC erkek kolye modelleri yepyeni tasarımları ile kullanıcıları ile buluşmayı bekliyor. "So Chic" tarzına uygun erkek kolye modelleri genellikle sadeliği ve zarafeti ön plana çıkarır. Bu tarz kolyeler, günlük kullanımdan özel günlerde kullanıma kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir.

back to top

UYARI!