Yaz İndirimi Sepette Net %15 İndirim!
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Marka
Taş İsmi
Taş Rengi
Koleksiyon
Cinsiyet
Materyal
Materyal Rengi
Fiyata Göre
Marka
(28)
(59)
(37)
(38)
(1)
Taş İsmi
(1)
(1)
(12)
(3)
(2)
(3)
(2)
(1)
(3)
(1)
(2)
(1)
(3)
(13)
(1)
(1)
(1)
Taş Rengi
(1)
(7)
(3)
(1)
(6)
(1)
(9)
(1)
(2)
(17)
(1)
(1)
Koleksiyon
(5)
(1)
(9)
Cinsiyet
(161)
(2)
Materyal
(39)
(116)
(3)
(4)
(37)
Materyal Rengi
(9)
(1)
(1)
(88)
(15)
(8)
(24)
(2)
(1)
Fiyata Göre
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Kadınlar için olduğu kadar günümüzde erkekleri için de giyim tarzı ve takılar büyük önem taşıyor. Özellikle iş hayatında, bileklikler yerine tercih edilen saat ve benzeri takılar, günlük yaşamda ise yerini bilekliklere bırakıyor. Siz de kendi tarzınıza uygun farklı formlarda So CHIC erkek bileklik modelleri ile tarzınızı yansıtabilir, kıyafetlerinizdeki uyumlu görüntüyü tamamlayarak dikkat çekici bir tarza sahip olabilirsiniz. Erkek bileklik modelleri hem metal hem de deri ve benzeri malzemelerden üretilmektedir. Yüzlerce farklı ürün seçeneği olması, kendi tarzınızı tam olarak yansıtacak modellere ulaşmanızı da kolaylaştırıyor. Kadınlarda olduğu gibi erkek bileklik çeşitlerinde de hem daha sade görüntüsü ile kıyafetlerinizin tamamlayıcı bir parçası olarak kullanabileceğinizi bileklikler hem de daha gösterişli yapısı ile tarzınızın dikkat çekici parçası olacak farklı bileklik modelleri yer alıyor.Erkek bileklik modellerini rahat bir şekilde boynunuza takacağınız erkek kolye modelleri ile de beraber kullanabilirsiniz.Peki, erkekler için bileklik seçiminde dikkat edilmesi gerekenler ve bileklik modelleri nelerdir?

Erkek Bileklik Modelleri

Erkekler için özel olarak üretilen bileklikler genellikle çelik ve benzeri sert malzemelerden üretilmektedir. Aynı zamanda gümüş, altın ya da altın kaplama bileklikler de sıklıkla tercih edilmektedir. Günlük yaşamda çok daha rahat ve doğal bir görünüm oluşturmak için ise genellikle deri ya da benzeri malzemelerden üretilen bileklikler tercih edilmektedir. Siz de tarzınıza uygun, farklı birçok malzemeden üretilen bileklik modelleri arasından kendinize uygun modeller sayesinde tarzınızı çok daha derinlemesine yansıtabilirsiniz. So CHIC olarak özel tasarlanan diğer erkek takı modelleri arasından seçeceğiniz aksesuarlar ile erkek bilekliklerinizi beraber takabilirsiniz.Erkek bileklik modellerinde genel olarak tercih edilen kriterler bulunmaktadır. Bunlar genel olarak şu şekilde sıralanabilir:

Deri Erkek Bileklik Modelleri

Erkekler tarafından en çok tercih edilen bilekliklerin başında deri bileklik modelleri geliyor. Deri bileklikler, sıcak yaz günlerinde bile bileğinizin fazla ısınmasını önleyerek çok daha rahat bir kullanım sunuyor. Aynı zamanda günlük yaşamda kot pantolon, tişört ya da sweatshirt gibi farklı kıyafetler ile uyumlu görünümü, deri bilekliklerin tercih edilmesindeki en büyük etkenler arasında yer alıyor. Deri bileklik modellerinin birbirinden farklı birçok detaya sahip modeli bulunuyor. Tamamen deri malzemelerden üretilen, sadece ağız kısmı metal ya da benzeri malzemelerden üretilen So CHIC deri bileklik modelleri, en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Bununla birlikte, örgü ya da benzeri motifler ile üretilen deri bileklikler de oldukça fazla tercih edilmektedir. Deri bileklikler, genellikle sade yapıları nedeni ile tercih edilirken, bu bilekliklerin zincir detaylı çeşitleri derinin sadeliğine hareket katmak isteyen erkekler tarafından seçiliyor. Çelik zincir detaylı deri bileklikler farklı ve dikkat çekici yapısı ile sade kombinlerinize hareket katmaya yetiyor. 

Doğal Taşlı Erkek Bileklik Modelleri

Günümüzde erkekler tarafından en çok tercih edilen bileklik çeşitleri arasında taşlı modeller yer alıyor. So CHIC taşlı erkek bileklik modelleri, onlarca farklı doğal taşın asaletini, günlük yaşamınıza taşıyor. Özenle hazırlanan ve türlü işlemlerden geçerek bileklik haline gelen doğal taşlar, şık görüntüsü ile tarzınızı tamamlamaya yardımcı oluyor. Doğal taşların kendine has renkleri, farklı kıyafet kombinlerinde tercih edilebilecek birçok seçenek oluşmasını sağlıyor. Genelde koyu renk tonlarından hoşlanan erkekler genellikle Onix taşlı bileklikleri tercih ediyor. Siyah rengi ile birçok tarzın tamamlayıcı takısı olan Onix bileklikler, pürüzsüz ve mat yapısı ile aşırı dikkat çekici görünümü de ortadan kaldırarak tamamen günlük kullanıma uygun bir tarz oluşturuyor. Bununla birlikte yine koyu renk ağırlıklı kıyafetler ile Hematit taşlı bileklikler de tercih edilebiliyor. Mavinin koyu tonlarını içeren hematit taşlı bileklikler, ayarlanabilir kilit sistemi ile her bilek kalınlığına uyum sağlayabiliyor. Farklı renkler ile kombin oluşturmak isteyen erkekler ise Lapis, Jasper, Akik, Labradorit, Lav Taşı, Kaplan Gözü ve benzeri taşlar kullanılarak üretilen diğer bileklik türlerini tercih ediyor. So CHIC tarafından özel olarak tasarlanan birbirinden özel taşlı erkek bileklik modelleri ile siz de tarzınızı tam olarak yansıtabilirsiniz. 

Çelik Erkek Bileklik Modelleri

Çelik, erkekler tarafından en çok tercih edilen bileklik malzemelerinin başında yer alıyor. Çeliğin gri ve parlak renkleri genellikle erkeklerin tercih ettiği koyu renklerle mükemmel uyum sağlayarak çok daha dikkat çekici bir tarz oluşması sağlanıyor. Çelik, diğer metallere kıyasla kolay işlenebilen metaller arasında yer almaktadır. Bu sayede çelik bileklik modelleri de binlerce farklı model seçeneği sunabiliyor. Tamamen çelik örgü şeklinde üretilen bileklik modelleri, erkeklerin en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Tilki kuyruğu gibi daha ince formdaki bilekliklerden, daha kalın zincirli ve çapalı kapanma sistemli bilekliklere kadar So CHIC’de tercih edebileceğiniz yüzlerce farklı model seçeneği bulunuyor. Daha modern bir tasarım oluşturmak için ise genellikle deri ve çelik malzeme bir arada tercih edilmektedir. Böylece tasarımın sade ancak enerjik bir görüntüye sahip olması sağlanıyor. 

Gümüş Erkek Bileklik Modelleri

Erkek bileklik modelleri gümüş tasarımlar için oldukça ideal bir yapıya sahiptir. Kadın için genellikle daha zarif hatlarda takılar kullanırken, erkeklerin genellikle daha kalın zincirli ve dikkat çekici bileklikler tercih ediyor olması, gümüşü oldukça ideal bir malzeme haline getiriyor. Bununla birlikte gümüşün parlak gri yapısı da erkekler tarafından koyu renkli kıyafet kombinlerinde tercih ediliyor. Gümüş malzeme ile birlikte çeşitli süs malzemeleri de kullanılmaktadır. Böylece gümüşün dayanıklı yapısı ile uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklı ve kaliteli, dikkat çekici bileklik modellerine sahip olabilirsiniz. Gümüş zincir ya da halka bileklikler ile birlikte doğal taşların kullanıldığı bileklik modelleri ise genellikle daha renkli giyinmeyi seven erkekler tarafından tercih ediliyor. Tarzınızı daha şık bir şekilde tamamlamak isterseniz erkek bileklikleri kolay bir şekilde gümüş erkek yüzük modelleri ile beraber kullanabilirsiniz.

Altın Kaplama Erkek Bileklik Modelleri

Altın, binlerce yıldan bu yana takı yapımında kullanılan, en dayanıklı metaller arasında yer alıyor. Altının paslanmaya karşı gösterdiği yüksek direnç ile birlikte diğer metallere kıyasla daha kolay şekil verilebilmesi, altının kullanılmasındaki en büyük etkenler arasında yer alıyor. Ancak günümüzde altın genellikle yüksek değeri nedeni ile kullanılmaya devam etmektedir. Altın bileklikler genellikle direkt olarak altın malzeme kullanılarak üretilmemektedir. So CHIC altın erkek bileklik modelleri genellikle gümüş malzemeden üretilen bilekliklerin, altın ile kaplanması ile elde edilmektedir. Direkt olarak altın malzemenin kullanıldığı kadın bileklik modellerinden farklı olarak erkek bilekliklerinde altın, kaplama olarak tercih edilmektedir. Gümüş bileklik zinciri üzerine yapılan 18 ayar altın kaplama, gümüşün dayanıklılığı ile altının benzersiz görüntüsünün birleşmesini sağlıyor. Altın kaplama erkek bileklik modellerinde çeşitli taşların da kullanılması, bu bilekliklerin eşsiz bir görüntüye kavuşmasını sağlıyor. Altın kaplamalarda yıllardan bu yana kullanılan sarı altın kullanılırken, daha modern bir görünüm oluşturmak için beyaz altın da tercih edilmektedir. Beyaz altın erkek bileklik modelleri genellikle daha günlük ve modern kullanıma yatkınlığı ile günümüzde daha çok tercih ediliyor. 

So CHIC Erkek Bileklik Modelleri

So CHIC tarafından tasarlanan tüm erkek bileklik modelleri, farklı koleksiyonların eşsiz görüntüsünü bir arada yansıtmak için oluşturulmaktadır. Tercihinize göre yüzlerce farklı deri, çelik, doğal taşlı ya da altın kaplama ve gümüş bileklik modelini So CHIC kalitesi ile bir arada görüntüleyebilir, hayalinizdeki bilekliğe sadece birkaç dakikalık arama ile ulaşabilirsiniz. Erkek bileklik modellerine ek olarak özel üretim tesbih modelleri ve klasik giyim tarzınızla kombinleyebileceğiniz gümüş kol düğmesi koleksiyonumuza da bakmanızı tavsiye ederiz.So CHIC üzerinden alacağınız tüm bileklik modelleri, 1 yıl boyuna firma garantisinde korunmaktadır. Ortam şartları ve çeşitli nedenlerden dolayı yenilenmesi gereken tüm bileklikleriniz, 1 yıl boyunca garanti kapsamında onarılmaktadır. Böylece siz de beklenmeyen durumlarda oluşabilecek tüm sorunlara karşı önceden önlem alabilirsiniz.

Erkek Bileklik Fiyatları Nelerdir?

Erkek bileklik fiyatları, kullanılan malzemeler, tasarımın özgünlüğü ve model gibi etkenlere bağlı olarak değişiyor. Doğal deri, paslanmaz çelik, gümüş ya da altın gibi değerli malzemelerin kullanıldığı bileklikler genellikle diğer çeşitlere göre daha yüksek fiyat aralıklarına sahip olabiliyor. Özel tasarımlı veya marka bilinirliği yüksek olan seçenekler de fiyatları artırırken, daha ekonomik malzemeler ve basit tasarımlar daha uygun fiyatlı seçenekler sunabiliyor.

Erkek bilekliklerinin fiyatını etkileyen faktörler hakkında bazı bilgiler:

  • Malzeme: Erkek bilekliklerinde kullanılan malzeme, fiyatın belirlenmesinde en önemli etkenlerden biri olarak ön plana çıkıyor. Örneğin, doğal deri, paslanmaz çelik, gümüş veya altın gibi değerli malzemelerin kullanıldığı bileklikler genellikle daha yüksek fiyat aralıklarında satışa sunulabiliyor. Bununla birlikte, deri ya da paslanmaz çelik gibi malzemelerden üretilen bileklikler daha uygun fiyatlı olabiliyor.
  • Tasarım: Bilekliklerin tasarımı da fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör olarak ön plana çıkıyor. Özel olarak tasarlanan bileklikler, genellikle daha yüksek fiyatlarla satışa sunulabiliyor. Ayrıca, marka bilinirliği ve tasarımın benzersizliği gibi etkenler de fiyatları etkileyebiliyor.

Erkek Bileklik Hangi Kola Takılır?

Erkek bilekliklerinin hangi kola takılacağı konusu kişisel tercihlere göre değişebilir. Bazı toplumlarda erkeklerin takıları belirli bir kola takma geleneği olabilir. Bunun yanı sıra kişinin moda anlayışı, tarzı ya da bazı kişisel tercihleri de bileklik takma konusunda fazlasıyla etkili rol oynayabilir. Hatta bazı kişiler moda anlayışını dikkate almadan günlük aktivitelerine ve gereksinimlerine göre bilekliklerini belirli bir kola takmayı tercih edebilir. Siz de bilekliğinizi hangi kola takacağınıza karar veremiyorsanız tarzınıza ya da o gün ne giydiğinize göre karar verebilirsiniz. Eğer sürekli saat kullanıyorsanız boş olan diğer kolunuza deri erkek bileklik modellerini seçip takabilirsiniz.

Erkek Bileklik Ölçüsü Nasıl Olmalıdır?

Erkek bileklik ölçüsü nasıl olmalıdır diye merak ediyorsanız bir bileklik satın almadan önce bileğinizin çevresini mezura yardımıyla ölçmeniz gerekebilir. Bu sırada bileğinizin en dar noktasını dikkate almalısınız. Ölçüyü alırken ek olarak kolunuzu hareket ettirebilmek için hafif genişlik payı bırakmanız da fazlasıyla önemlidir. Genellikle birçok model, standart ölçülere sahiptir. Çoğu zaman 19 ila 21 cm arasında değişen standart ölçüler bulunabilir. Özellikle erkek hediye bileklik tercih edeceğiniz aksesuar için ölçü tablosunu kontrol ederek kendinize ya da hediye alacağınız kişiye uygun ölçüyü seçmeniz çok önemlidir.

Erkek Bileklik Çeşitleri Nelerdir?

Erkek bileklik çeşitleri farklı tasarımlar ve malzemelerle çoğu zaman geniş bir ürün yelpazesi sunar. Bu çeşitler arasında siyah erkek bileklik ve deri erkek bileklik modelleri maskülen bir görünüm sağlayan türdendir. Paslanmaz çelik bileklik, güzel bir görünümün yanı sıra uzun zamanlar dayanıklı olarak aynı zamanda şık bir seçenek olabilir. Özellikle gümüş bileklik çeşitleri farklı tasarımlar arayanlar için birden fazla sayıda tasarım sunar. Siz de tarzınıza ve kullanım amacınıza göre birbirinden güzel erkek takıları arasında bulunan bileklik seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Siz de bütçenizi belitledikten sonra tarzınızı yansıtan bilekliğe So CHIC güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

back to top

UYARI!