En Yeni Tasarımları Keşfedin!
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Taş İsmi
Taş Rengi
Koleksiyon
Cinsiyet
Materyal Rengi
Fiyata Göre
Taş İsmi
(1)
(5)
(2)
(3)
(1)
(4)
(16)
Taş Rengi
(8)
(2)
(3)
(1)
(1)
(15)
(2)
Koleksiyon
(2)
(11)
(15)
Cinsiyet
(50)
(2)
Materyal Rengi
(2)
(12)
(22)
(1)
Fiyata Göre
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Kadınlar için olduğu kadar erkekler için de özellikle günlük giyim tarzında aksesuar büyük önem taşıyor. Her ne kadar iş hayatında erkeklerin en sık kullandığı aksesuarlar kol saatleri olsa da günlük giyim tarzında kolye, yüzük ve bileklik gibi farklı aksesuarlar dikkat çekiyor. Siz de günlük yaşantımızda tüm gözleri üzerinize toplanması ve tarzınızla dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız erkekler için So CHIC tarafından özel olarak tasarlanan çeşitli aksesuar modellerini tercih edebilirsiniz. Erkek yüzük modelleri genellikle gümüş, altın ya da çelik kullanılarak tasarlanmaktadır. Bu malzemeler parlak bir gri yapıları sayesinde erkeklerin gün içerisinde genellikle kullandığı siyah, lacivert, beyaz ve gri tonları ile oldukça uyum sağlıyor. Peki erkek yüzük modelleri hangi malzemelerden üretilmektedir ve hangi tasarım detaylarını içermektedir?

Erkek Yüzük Modelleri

Erkek yüzük modelleri genellikle günlük Kullanıma uygun tarzları ile dikkat çekiyor. Erkeklerin, yüzük ve kolye gibi takıları özel günlerden ziyade daha çok günlük yaşamında tercih ediyor olması, bu yüzüklerin de özellikle günlük yaşamda kullanılacak tarzda şekillenmesini sağlıyor. Erkek yüzük modellerini günlük yaşamınızda gümüş erkek kolye modelleri ile beraber kullanabilirsiniz. Erkek yüzük modellerinde genellikle gri ve tonları ya da siyah gibi renkler tercih edilmektedir. Bu renkler erkeklerin günlük yaşamında sıklıkla tercih ettiği koyu renkli ne çok daha uyumlu bir tarz yaratıyor. Ancak farklı giyim tarzlarına uygun tasarım nereli birlikte çeşitli renkler kullanılarak oluşturulan erkek yüzük modelleri de bulunuyor. Siz de eşinize, erkek arkadaşınıza ya da diğer sevdiklerinize hediye olarak yüzük alacaksınız bu kişinin giyim tarzına göre bir seçim yapmanız gerekiyor.

Erkek yüzük modellerinde genellikle gümüş ya da altın tercih edilmektedir. Gümüş, yapısı gereği gri ve parlak bir görünüm ortaya çıkarıyor. Grinin özellikle erkek kombinlerinde çok daha uyumlu görüntüsü nedeniyle gümüş yüzükler erkekler tarafından çok daha sık tercih edilmektedir. So CHIC tarafından tasarlanan tüm erkek yüzük modellerinde farklı birçok tasarım ve detay içeren yüzük seçenekleri bulunuyor. Ayrıca erkek yüzük modelleri ne ek olarak farklı bir hediye vermek isterseniz mutlaka gümüş tesbih koleksiyonumuza da göz gezdirin. Bu sayede siz de hediye alacağınız kişinin tarzına uygun modelleri çok daha kısa sürede, So CHIC avantajları ile ulaşabilirsiniz.

Gümüş Erkek Yüzük Modelleri

So CHIC tarafından tasarlanan tüm erkek gümüş yüzük modellerinde 925 ayar gümüş kullanılmaktadır. Gümüşün saf halde tek başına kullanılması ortaya çok daha dayanıksız bir yapı çıkarmaktadır. Bu nedenle tüm diğer metal çeşitlerinde olduğu gibi gümüş de takı üretiminde alaşım şeklinde kullanılmaktadır. Gümüşün takı üretimi için en ideal ve aynı zamanda ortam şartlarına en yüksek koruma sağlayan alaşımı ise 925 ayar olarak bilinmektedir. Bu nedenle So CHIC tarafından tasarlanan tüm gümüş yüzük modellerinde 925 ayar tercih edilmektedir. Böylece siz de kendinize ya da sevdiklerinize alacağınız erkek yüzük modellerinde uzun yıllar boyu sürecek sorunsuz kullanım güvencesi elde edebilirsiniz. Bununla birlikte So CHIC bu tarafından tasarlanan tüm gümüş yüzük modelleri kullanım sırasında yaşanabilecek tüm olumsuz durumlara karşı bir yıla kadar da garanti kapsamına alınmaktadır. Böylece yüzüğün kullanımı sırasında karşılaşabileceğiniz tüm olumsuz durumlara da önceden önlem alabilirsiniz.

Altın Erkek Yüzük Modelleri

Gümüş kadar olmasa da altında Erkekler için takım üretiminde kullanılan malzemeler arasında yer alıyor. Altının benzersiz yapısı, üretilen tüm takım modellerinin çok daha göz alıcı ve çarpıcı görünmesini sağlıyor. Erkek altın yüzük modellerinde de kadınlar için üretilen takılarda olduğu gibi farklı renk seçenekleri ve tarzlar bulunmaktadır. Erkek yüzük modellerinde tasarım detaylarına bağlı olarak yıllardan bu yana kullanılan ve kullanılmaya devam eden klasik, sarı altının yanı sıra farklı renk seçenekleri de sunulmaktadır. Altın, gümüşte olduğu gibi saf halde kullanılmak yerine takı üretiminde alaşım şeklinde kullanılmaktadır. Günümüzde çeşitli amaçlarla kullanılan altınlarda genellikle 18, 20, 22 ve 24 ayar gibi farklı seçenekler bulunmaktadır. Ancak 20 ve daha üzerindeki ayarlardaki altın, genellikle çok daha yüksek altın oranın içeride için yatırım amacıyla kullanılmaktadır. Bu nedenle tasarının altın yüzük ve diğer takılarda ise 18 ayar altın karşımıza çıkıyor. Klasik sarı altın alaşımlarından farklı olarak dolaşımın içerisinde fazladan bakır ya da nikel katılması ile de Rose altın ya da beyaz altın gibi farklı renklerde altın türleri üretilmektedir.

Günümüzde erkekler tarafından en çok tercih edilen altın yüzük modelleri genellikle beyaz altın kullanılarak üretilen tasarımlardır. Beyaz altın, gümüşte olduğu gibi gri ve parlak yapısı nedeniyle tercih edilmektedir. Klasik kıyafetlerinizle beraber kullandığınız erkek kol düğmesi modelleri ile de mükemmel bir uyum gösterir. Beyaz altının kendine has yapısı özellikle günlük kıyafet kombinlerinin çok daha dikkat çekici bir hale gelmesini sağlıyor. Aynı zamanda çeşitli figürlerin öne çıkması ve yüzük modelinin çok daha göze çarpıcı bir hale gelmesi için Rose altın da tercih edilmektedir. So CHIC tarafından üretilen tüm altın yüzük modellerinde 18 ayar altın kullanılması, bu yüzüklerim çok daha kaliteli bir kullanım deneyimi sunmasını sağlıyor. Böylece siz de So CHIC avantajları ile alacağınız altın yüzük modellerini uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. So CHIC tarafından yılın belirli zamanlarında üretilen özel koleksiyonlar dahilindeki altın yüzük modellerinde ise çeşitli sertifikalandırma sistemi kullanılmaktadır. So CHIC’in Gold Premium Created gibi özel koleksiyonlarında kullanılan tüm altınların kalitesi oluşturulan bu sertifikalar ile garanti altına alınmaktadır. Böylece siz de kullandığınız yüzüğünü içerisinde bulunan altının kalitesinden emin olabilirsiniz.

Altın Kaplama Erkek Yüzük Modelleri

Altın kaplama teknolojisi, özellikle son yıllarda karşımıza çıkıyor. 925 ayar gümüş yüzüğün üzerine yapılan 18 ayar altın kaplama, gümüşün tüm dayanıklılığını gösterirken aynı zamanda altının gösterişli yapısına da gözler önüne seriyor. Altın kaplama erkek yüzük modelleri genellikle kendine ya da sevdiklerinle yüzük satın alırken çok daha uygun fiyat avantajları ile altın yüzük almak isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Gümüş fiyatlarının altında kıyasla daha düşük olması, altın kaplama yüzüklerin günümüzde bu kadar tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden birisidir. Altın kaplama yöntemi ile üretilen tüm tasarımlar, altının tüm gösterişli yapısını da içerisinde barındırmaktadır. Bununla birlikte oluşturulan tüm fikirler çok daha göz alıcı bir hale gelerek erkek kıyafet kombinlerinin de oldukça ön plana çıkmasını sağlıyor.

Yüzük Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Erkekler için yüzük satın alırken dikkat edilmesi gereken en temel detay, yüzüğü alacağınız kişinin parmak ölçülerine göre bir yüzük seçimi yapılmasıdır. Bu nedenle yüzük satın almadan önce yüzüğü kullanacak kişinin parmak ölçüleri bilinmeli ve buna göre bir yüzük seçimi yapılmalıdır. Günümüzde parmak ölçüsü almak için çeşitli yöntemler bulunurken bunlardan bazılarını evinizde kendi imkanlarımızla da kullanabilirsiniz. Parmak ölçüsü almak için tercih edebileceğiniz en basit yöntem yüzük parmağının etrafında bir ip sararak bu ipin uzunluğunu ölçmektir. Cetvel yardımı ile ipin uzunluğunu milimetre olarak ölçebilir ve bunun ardından elde ettiğiniz uzunluğu yüzük ölçüleri tablosundan karşılaştırarak bu uzunluğun hangi yüzük boyutuna denk geldiğine öğrenebilirsiniz. Böylece sadece birkaç dakika içerisinde yüzük parmağının ölçüsünü alabilir ve yüzük satın alırken doğru bir tercih yapabilirsiniz.

Yüzük satın alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer detay ise yüzün orijinal gümüş ya da altın kullanılarak üretilmiş olmasıdır. So CHIC tarafından tasarlanan tüm müzik modellerinde 925 ayar gümüş ya da 18 ayar altın kullanılmaktadır. Yüzüklerin içerisinde kullanan tüm gümüş ve altınlar ise So CHIC tarafından çeşitli sertifika sistemleri ile garanti altına alınmaktadır. Sizde alacağınız yüklerin altın ve gümüş kullanılarak üretildiğinden emin olabilir, güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

back to top

UYARI!