Yaz İndirimi Sepette Net %15 İndirim!

İnci Yüzük

(10 Ürün)
null
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle (1)
Taş İsmi (1)
Taş Rengi
Koleksiyon
Materyal Rengi
Fiyata Göre
Taş İsmi
(2)
(1)
(3)
(1)
(2)
(17)
(22)
(11)
(10)
(1)
(12)
(27)
(1)
(1)
(1)
(11)
(6)
(1)
(3)
(46)
(2)
(2)
(1)
(17)
(2)
(3)
(1)
(162)
(4)
(2)
(1)
Taş Rengi
(1)
(154)
(1)
(18)
(4)
(7)
(4)
(38)
(1)
(13)
(8)
(6)
(4)
(4)
(4)
(1)
(2)
(1)
(31)
Koleksiyon
(3)
(2)
(2)
Materyal Rengi
(2)
(2)
(6)
Fiyata Göre
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster (1)
Daha Fazla Göster

İnciler, deniz ve okyanuslarda kendiliğinden oluşan doğal ve değerli taşlardır. Bu güzellikler ile ilgili tarihte çok fazla fikir ve görüş bulunmakla birlikte günümüzde en sık tercih edilen takı çeşitleri arasında yerini almıştır. Öyle ki insanlık tarihinde ilk kıymetli taş olarak bilinmektedir. İnciler istiridye denilen deniz canlısının içerisinde oluşur. Doğal ve kültür olarak iki çeşit inci bulunur. Doğal olan incinin oluşumu 10 yıla yakın bir sürede tamamlanır. Buradan da anlaşılacağı üzere bu doğal taş çok değerlidir. 

İnci Yüzük Modelleri

İnci yüzük modelleri zarif ve asil görünüşün sembolü halindedir. İnci taşını takı alanlarında pek çok farklı modelde görebilirsiniz. Özellikle inci yüzük çeşitleri ile zarafeti tüm gün taşıyarak kendinizi mükemmel hissedebilirsiniz. İnci taşı birçok farklı model aksesuar ve değerli madenler ile birleşerek ortaya harika takılar çıkarmaktadır. So CHIC inci taşının kullanıldığı yüzükleri ile farklı tasarım ve tarzları bir araya getirmektedir. Gümüş inci yüzük, inci yüzük altın kaplama, tek taş inci yüzük, incili gümüş yüzük, incili altın kaplama yüzük gibi farklı değerli madenlerden tasarlanıp üretilmiş yüzük modelleri bulmanız mümkündür. 

Gümüş İnci Yüzük

Parmaklarınızda zariflik ve asalet istediğiniz zaman akıllara ilk gelen taş incidir. Sadece bir tek incinin bile ortaya çıkardığı zarafet birçok farklı takıya nazaran daha fazladır. Doğal yapıları, parlaklığı, pürüzsüz olmaları ve her bir incinin kendine has olması son derece cazibeli olmaktadır. Farklı kombinler ile kullanabileceğiniz inci yüzük çeşitleri ile isterseniz spor tarzınıza isterseniz klasik tarzınıza saflığı ve sadeliği getirebilirsiniz. Gümüş inci yüzük modellerini tarzınıza ve zevkinize göre pek çok çeşitte bulabilirsiniz. Farklı renklerde de bulabileceğiniz inci yüzükler ile tarzınızı yansıtabilir farklılığınızı ortaya çıkarabilirsiniz. 

İncili Yüzük Fiyatları 

İnci yüzük fiyatları modeline, rengine ve boyutuna göre değişkenlik göstermektedir. Her bütçeye uygun olan incili yüzük fiyatları ile So CHIC değerli kullanıcılarının tarzına ve bütçesine uygun yenilikçi modeller ile buluşturmaya devam ediyor. 

İncili Altın Kaplama Yüzükler

İnciler nadir bulunmasından dolayı eski tarihten bu yana kadınların en değerli ziynet eşyaları olmuşlardır. Oluşum süreci uzun sürdüğünden dolayı bulunması kolay olmayan bu değerli eşya bulundukları istiridye içerisinden en güzeli seçilerek takılarımızda kullanılır. İncilerin çoğu beyaz renkte olsa bile pembe ve siyah incilerde vardır. Bunların arasında ise en nadir bulunan inci siyah incilerdir. Bu sebeple fiyat olarak ta en yüksek olan siyah incilerdir. Doğal inciler kendi hallerinde oluşurken kültür incileri ise dünyanın farklı yerlerinde kurulan çiftliklerde üretilmektedir. İncilerin kalitesi ise olması gereken zamandan daha erken çıkarıldıkları zaman kendisini göstermektedir. İncili altın kaplama yüzükler zarif ve zengin duruşları ile kadınların parmaklarında zarafeti simgelerken çok sık tercih edilen yüzük modelleri arasındadır. Farklı tasarımları ile isteseniz gösterişli ve aynı zamanda zarif olan tek taş inci yüzük tercih ederken daha minimal bir tarzda yüzük kullanmaktan hoşlanıyorsanız küçük incileri olan yüzüklerden tercih edebilirsiniz. İnci yüzük çeşitleri pek çok farklı formlarda oluşan yüzüklerde kullanılarak son derece modern, zarif ve şık çizgiler oluşturmanıza yardımcı olan takılardır. 

Farklı tarzları bulunan bu yüzükleri isterseniz kendiniz için isterseniz de sevdikleriniz için hiç tereddüt etmeden gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Kurtarıcı olarak her kadının takı kutusunda bulunması gereken inci yüzükler özel davetlerde ve günlük kullanım olarak uygun olacak modelleri ile kullanıcılarından tam not almaktadırlar. Şık ve dikkat çekici olmak isteyenlerin tercihi incili altın kaplama yüzük modelleri ile bulunduğunuz ortamda dikkatleri üzerinize çekebilir cazibeli ve havalı görünebilirsiniz. 

İnci Yüzük Nereye Takılır?

İnci yüzükler, yüzük ve orta parmaklara daha sık takılmakla birlikte marjinal tarzda olan inci detaylı yüzükleri işaret parmaklarınıza takarak fark yaratabilir, özgür ruhunuzu ve kural tanımamazlığınızı yansıtabilirsiniz. Takılar genel anlamda kişilerin karakterlerini, hayat tarzlarını ve bazı durumlarda ruh hallerini yansıttıkları öğelerdir. Çok mutlu hissederken rengârenk takılar ile enerjinizi yükseltebilir veya hayatınızın anlamı olan meslek ya da hobinizi anlatan sembollere sahip aksesuarlar takarak karşı tarafa tüyolar verebilirsiniz. Takılar tamamen kendi stilinde yansıtmak isteyeceğiniz özgür alanınızı yansıtan aksesuarlardır. Bazı zamanlarda gece şıklığınızı tamamlayacak aksesuarlar takarken bazen ise kıyafet tarzınıza uygun olabilecek takılar takılır. Pek çok takı modelini günlük kullanıma uygun olacak modelleri var olmakla birlikte naif, romantik, zarif, kibar ve daha sakin kişilerin vazgeçemediği günlük aksesuarlar içerisinde incili yüzük modelleri de bulunmaktadır. Daha çok gece şıklığı veya özel günlerde kullanılabileceği düşünülen incili yüzükler farklı ve yenilikçi modelleri ile günlük kullanıma uygun olacak tarzda tasarlanan stilleri ile çok fazla tercih edilmeye başlanmışlardır. Klasik kıyafetlere uyumluluğu haricinde spor kıyafetler ile kullanılabilecek modelleri de son derece kibar ve sade durmakta aynı zamanda tarzından emin olan kadınlar için en sevilen aksesuarlar arasındadır. Bunun yanı sıra gelinlik ile kullanımı çok sık olan ve son derece saf ve temiz bir görüntü oluşturan inci set takımları ile en özel gününüzde muhteşem görünümünüzü tamamlayabilirsiniz. 

İncilerin altın, gümüş gibi madenlerle birleşmesi ve çok farklı tarzlarda üretilmesi sonucu her yaş ve zevkteki kadının seveceği modelleri haline gelmiştir. İnci detaylı yüzükler tekli satıldığı gibi set halinde de satılan ve özellikle davetlerde set kullanımı ile tüm gözleri üzerinize toplayan özellikte ürünler olmuşlardır. 

Zarif ve Göz Alıcı İncili Yüzük Çeşitleri

İnciler çok uzun ömürlü taşlardır. Ömür boyu kullanabileceğiniz ve eskimeyen yapıları ile güzelliğini koruyan bu taşlar ile her daim şık ve zarif kalmayı başarabilirsiniz. Kullanıldıkları farklı tasarımları sayesinde farklı görünümler ve stiller oluşturabileceğiniz inci yüzükler arasından kendi tarzınıza uygun olan modeli bulabilir ve dilediğinizce herhangi bir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Takılarınızın gösterişli ve dikkat çekici olmasından yana iseniz o zaman büyük boy inci yüzüklere göz gezdirebilirsiniz. Aynı zamanda birkaç farklı boya sahip incilerin bir araya gelerek oluşan yüzük modellerine bakabilirsiniz. Seçeceğiniz incili yüzük modeli hangisi olursa olsun parmaklarınızda zarif ve asaletli duracaktır. İnci yüzükler hediye anlamında da çok sevilen ve tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Değerli ve doğal olmaları ile hediye edeceğiniz kişiye verdiğiniz değerin büyüklüğünü gösteren inci yüzükler ile sevgilinize, eşinize, annenize hediye edebilir mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz. 

Altın ve gümüş gibi madenlerle birleşince değeri daha da artan inci yüzükler her türlü kıyafetinize uyarlayabileceğiniz ürün çeşididir. İnci yüzüklerin zarafetinin yanında daha hareketli, ışıltılı ve göz alıcı bir görüntü olsun istiyorsanız taş detaylı inci yüzüklerden tercih edebilirsiniz. İnci yüzükler arasında bütçenize uygun olarak kolaylıkla bulabileceğiniz çok fazla kombinasyonlarda inci yüzük mevcuttur. Zamansız şıklığın ve zarafetin temsilcisi olan inci taşlı yüzükler mutlaka her kadının takı kutusunda olması gereken bir parçadır. Hem genel tarzınızı yansıtabileceğiniz hem de var olan tarzınızı yumuşak bir dokunuşla tamamlayabileceğiniz incili aksesuar modelleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. So CHIC in siz değerli kullanıcıları için tasarlamış olduğu modeller arasından tercihlerinizi yapabilir ve fark yaratabilirsiniz. 

back to top

UYARI!