En Yeni Tasarımları Keşfet!
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Ürün Cinsi
Taş İsmi
Tema
Taş Rengi
Koleksiyon
Materyal
Materyal Rengi
Kolye Uzunluğu
Fiyata Göre
Ürün Cinsi
(8)
(1)
(9)
(9)
(1)
Taş İsmi
(1)
(20)
(5)
(3)
(4)
(3)
Tema
(1)
(1)
(1)
Taş Rengi
(26)
(1)
Koleksiyon
(5)
(1)
(1)
Materyal
(4)
(24)
Materyal Rengi
(1)
(18)
(3)
Kolye Uzunluğu
(3)
(1)
(2)
(1)
(2)
Fiyata Göre
Tema Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Zarafeti ve zamanın ötesindeki güzelliği sembolize kılan inciler, her kadının vazgeçilmezidir. Doğal bir mucize olan ve her yaşa hitap edebilen inci takı setleri, kendinizi özel hissetmeniz için tercih edebileceğiniz en doğru seçenektir. So CHIC, incilerin ahengine kapılanlar için unutulmaz deneyimler sunması nedeniyle sıklıkla tercih edilir. Benzersiz koleksiyonların bir araya gelişi ile birbirinden değerli parçalardan oluşan inci takı setleri, her zevke ve her tarza uygun kullanım imkanı tanır. Kalitenin ve güvencenin ön plana çıktığı, incinin en doğal halini koruyacak şekilde özel parçalar sunar ve kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz inci takı setleri ile özel anlarınıza anlam katar.

İnci Setler Nasıl Seçilir?

Çok bilinmese de aslında inciler kendi içlerinde farklı türlere sahiptirler. Akoya inciler, tatlısu incileri, güney denizi incileri gibi farklı türlerde seçenekleri mevcuttur. İncilerin türleri, görünümlerini oluşturan en temel etkendir. Meydana geldikleri koşullar nedeniyle her inci türünün kendine özgü bir parlaklığı ve renk skalası vardır. İnci setlerinin güzelliğini ve değerini ise göz alıcı parlaklıkları belirler. Seçim esnasında incilerin yüzeyindeki parlaklığı güzel bir şekilde kontrol etmek gerekir. En ilgi çekici ve en değerli inciler, yüksek parlaklıktaki incilerdir. İnci setlerinin seçimlerini, renk tonlarını da baz alacak şekilde cilt tonunuza ve kişisel tercihinize en uygun şekilde yapabilirsiniz. Yüzeyi pürüzsüz ve düzgün olan inciler, çatlaklara ve lekelere maruz kalmayanlardır. Bir inci setinin çarpıcı olabilmesi için incinin boyutları da çok önemlidir. Takının görünümünü ve duruşunu belirleyen incilerin boyutları ne kadar büyük olursa o kadar dikkat çeker. İnci setlerinin yapımı aşamasındaki değerli metallerin birleşiminin kaliteli olmasına ve takı seçimi sırasında tercihinizi yaparken kişisel zevklerinizi göz önüne alarak değerlendirmeye özen göstermelisiniz. So CHIC, inci kolye modelleri ile güvenilirliği ön planda tutarak bütün seçim aşamalarını kolaylaştıran sertifikalı inci takı setlerini sunar.

İnci Setlerin Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

İnci takı setleri, ortaya çıkarılış aşamasından itibaren kullanım süresi boyunca hassas ürünlerdir. İncilerin yüzeylerine zarar verebilecek herhangi bir kimyasaldan kaçınmak gerekir. Bu nedenle parfüm, losyon, saç spreyi gibi kozmetik ürünlerinin kullanımlarından kaçınılmalıdır. Spor yaparken ya da sıcak hava koşullarında oluşabilecek ter ve asitlerle temasına karşı korunmalıdır. Korunmaya rağmen oluşabilecek herhangi bir duruma karşın kullanım öncesi temiz bir bezle hafifçe silinmelidir. Böylelikle yağ ve kir gibi birikimlerin oluşumu önlenmiş olur. İnci takı setleri, her bir detayı özel koruma gerektiren setlerdir. Sert yüzeylerle temas etmemesi gerekir, ayrı bir kutuda veya daha yumuşak olacak şekilde bez torbalarda saklanması önerilir. Aşırı nemli ortamlarda kullanımın sağlıklı olmayacağı gibi korunması beklenen alanda da nemden kaçınılmalıdır. So CHIC, özel günler veya özel anlar dışında gündelik kullanımlardan kaçınılarak gereken özen gösterildiği takdirde hassasiyet gerektiren inci takı setlerine uzun ömürlü kullanım süresi sunar.

İnci Takı Seti Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Farklı türlerden oluşan inciler, farklı boyutlarda ve renklerde olabilirler. İncinin kalitesini, türü her ne olursa olsun parlaklığı, yüzeyindeki pürüzsüzlük ve renkleri belirler. Beyaz, pembe, mavi, altın ve siyah gibi tonlarda inciler olabilir, kişisel tercihinize göre renk seçimi yapabilirsiniz. En saf ve en doğal inciyi tercih etmek için, türü fark etmeksizin beyaza en yakın olanı seçebilirsiniz. Kişisel tercihler ve tarzınıza en çok yakışanı tercih edebileceğiniz gibi boyutlarının da incinin kalitesini en çok ön plana çıkaran özellik olduğunu göz önünde bulundurmalısınız. Pürüzsüz ve düzgün bir yüzeye sahip olan inci takı setleri, çatlaklardan ve diğer kusurlardan uzaktır. Değerli metaller ile birleşen inci takı setleri kalitesini ve kullanım ömrünü uzatır. Her yaşa ve her kitleye boyutları ve renklendirmeleri göz önüne alınarak kullanıma uygunluk sağlayabilecek olan inci takı setleri, güvenilir noktalardan temin edilmelidir. So CHIC, araştırma süreçleri ile kullanıcılarını yormaktan kaçınarak detaylı bir çalışma süreci içerisine girer. Kalitesini ve güvencesini korumak ve kullanıcılarına en şeffaf şekilde yaklaşmak için altın inci takı setlerinde sertifikasyon belgesini kullanıcılarına sunar.

İnci Seti Kombin Önerileri Nelerdir?

Zarafetin ve ahengin yansıması olan So CHIC inci bileklik modelleri, klasik bir görünüm sunar ve birçok farklı kombinle uyum sağlayabilir. Özel bir davette ya da bir kutlamada göz alıcı gece kombinlerinizi inci kolye, küpe ve bileklikler ile renklendirebilirsiniz. İş yerinizde veya önemli bir toplantıda zarif ve ciddi bir görünüm elde edebilmek adına kombinlerinizle bütünleştirebilirsiniz. Eski moda elbiselerinizle ya da vintage diğer kombinlerinizle salaş ve modern bir görünüm oluşturabilmek adına inci takı setini tercih edebilirsiniz. Doğum günü, mezuniyet gecesi ya da bir sahil etkinliği için tercih edebileceğiniz bohemian giyimler ile inci takı setlerinizi birleştirebilir ve kombininizi taçlandırabilirsiniz. Topuklu ya da şaşaalı bir giyim gerekmeksizin babetler veya zarif sandaletlerle tamamladığınız kombinizi inci takı setleri ile şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz. İnci takı setleri, gündelik ya da özel her kullanımınız için hem şıklığın hem de zarafetin temsilidir. Her an her kombininizle kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Ancak inci takı setleri, oldukça değerli ve hassas parçalar olup her kullanımınızda ve kullanımlarınızdan sonra özenli bir bakım gerektirir. Uzun ömürlü kullanım süresi elde edebilmek için özel anlarınızda kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Gelin İnci Seti Modelleri

So CHIC inci küpe çeşitleri, gelinlikle kombinlenmek üzere tasarlanmış birçok farklı inci seti modelini bünyesinde barındırır. Gelinlerin kişisel tarzlarına ve düğün temalarına göre birçok alternatifi vardır. Geleneksel beyaz gelinliklerle mükemmel bir ahengi ortaya çıkaran klasik inci setleri, beyaz ve krem tonu incilerle bezeli olup altın ve gümüş detaylarla taçlandırılır. Tatlısu incileri ise doğal parlaklığı ile dikkatleri üzerine çeker. İnci renginin yanı sıra pembe, lavanta ve şeftali tonları da bulunur. Minimalist ve şık bir görünüm elde edebilmek için sadelikten yana olanlar, tek inciden oluşan setleri de tercih edebilirler. Tek inciden oluşan setler, özel anların yanı sıra gündelik kullanımlarınız için de büyük bir rahatlık sağlar. Doğal inci setlerinden oluşan incilerin doğal şekillerini koruduğu rustik bir görünüme sahiptirler. Doğal görünüme sahip olan bu inci takı seti ise doğa temasına uygun olup açık hava düğünleri için idealdir.

İnci Set Fiyatları

İnci setleri, So CHIC’in güncelliğini devamlı koruyan tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekmesinin yanı sıra kalitesiyle de inci severlerin her zaman ilk tercihi olmayı başarır. İnci takı setleri, kaliteli ve özgün olmasının yanı sıra kullanıcılarına sunmuş oldukları şıklığı her bütçeye uygun alternatiflerle sunar. Küpe, kolye, bileklik ve yüzüklerden oluşan farklı kombinasyonları ile oluşan inci takı setlerinin fiyatları, hem hediyelik hem de kendinizi ödüllendirmeniz için tercih edebileceğiniz en alternatif skalalardan belirlenmiştir.

Altın inci setleri, So CHIC’in sertifikalı ürünlerinin arasında yer almakta ve kalitesinin garantisini kullanıcılarına sunmaktadır. Set içerisinde yer alan parçalar, tek başına temin edilmek istenilmesine kıyasla set halinde temin edildiğinde her zaman çok daha avantajlı hale gelmektedir. Set tercih etmek, ekonomik bir rahatlık sunmasının yanı sıra kombin yapma ve kullanım kolaylığı sağlama gibi koşulları da beraberinde getirir.

back to top

UYARI!