Yaz İndirimi Sepette Net %15 İndirim!

Zümrüt Renkli Yüzük

(26 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Taş İsmi
Taş Rengi
Koleksiyon
Materyal Rengi
Fiyata Göre
Taş İsmi
(2)
(3)
(10)
(1)
(1)
(11)
Taş Rengi
(2)
(1)
(26)
Koleksiyon
(1)
(2)
(9)
Materyal Rengi
(13)
(2)
(11)
Fiyata Göre
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Takılar insanlar için varoluştan itibaren güzelliğin, asilliğin ve zarafetin simgesi olmuşlardır. Kadın erkek herkesin çok eski zamanlardan itibaren büyük bir hayranlıkla kullandıkları takılar arasında bazıları vardır ki cazibesi ve büyüleyici güzelliği ile özellikle kadınların vazgeçilmez parçası olmuşlardır. Bu takılar kadınlar için zarafeti simgeleyen zümrüt yüzük modelleridir. Aynı zamanda günümüzde takı sektöründe kadınların şık ve zarif olmaları adına her detayı ayrı ayrı düşünülmüş ve farklı alanlarda kullanabilecekleri zümrüt taşlı yüzükler bulunur. Çok az bulunan zümrüt taşı yüzünden zümrütten yapılan aksesuar ve takıların fiyatları çok yüksek olmaktadır. Zümrüt rengini sevenlere özel So CHIC’in hazırladığı zümrüt renkli yüzük modelleri bu taşı sevenlerin beğenisine sunuldu.

So CHIC farklı tasarım yüzük ve göz alıcı modelleri ile kadınlara bu alanda seçebilecekleri özel tasarım gümüş zümrüt yüzük, zümrüt tek taş, baget zümrüt yüzük gibi modeller ile buluşturuyor. Vücudunuza taktığınız aksesuarlar son derece önemli bir yere sahiptir. Kendi tarzınızı ve karakterinizi net bir şekilde ortaya çıkarabileceğiniz takılar sayesinde kendinden emin ve şık bir tarza sahip olabilirsiniz. Bu alanda şıklığın ve asilliğin simgesi olan yeşil zümrüt yüzükler ise her kıyafet ile uyumu ve aynı zamanda gören kişilerin gözlerini kamaştıran ürün olması ile bilinir. Kendine özgü renkleri olan zümrüt yeşili yüzükler ile her ortamda rahatlıkla kullanabileceğiniz farklı tasarımlar ile farklı stillere hitap eden çeşitleri sayesinde her yaştaki kadının en sevdiği takısı haline gelmiştir. Yeşil zümrüt yüzükler takan kişilerin kendilerine öz güven veren bir takı olduğu bilinmektedir. Detaycı yapıları sayesinde ortaya çok klas bir görünüm veren bu yüzükler günlük rutinde aynı zamanda gece şıklığında da sık tercih edilen yüzük modelleridir.

Zümrüt Yeşili Yüzük

Zümrüt yüzük takan kadınlar bu yüzük modellerini parmaklarına taktıkları andan itibaren kendilerini özel hissederler ve bu şıklığı tamamlamak için uygun kombin yapmaya başlarlar. Tek başına bir takının bütün ruh halinizi ve görünüşünüzü değiştirmesi ancak yeşil zümrüt yüzük ile mümkün olabilir. Öyle ki zümrüt yeşili yüzükleri birçok farklı renkler ile uyumu sayesinde daha şık ve gösterişli olmanız kaçınılmazdır. Tektaş yüzük modelleri kadar özel zümrüt yeşili yüzük modelleri şıklığınıza son noktayı koyacak. 

Zümrüt Taşlı Yüzük Özellikleri

Görüldüğü üzere zümrüt yüzükler kalitenin ve gösterişin adresidir. Geneli kıymetli taşlardan yapılmış olan bu yüzükler birçok kadının ilgi odağı halindedir. Genel havası olarak ağır ve çok şık olan bu yüzükler ile kendinizi kötü hissettiğiniz bir anda bile aniden daha öz güvenli ve güzel hissetmenize yardımcı olan etkisi bulunmaktadır. Kendinizi son derece özel hissetmenizi sağlayan zümrüt taşlı yüzükler arasından kendi stilinize uygun olarak seçim yapmanız son derece mümkündür. Çok farklı kalıplarda ve formlarda karşınıza çıkan bu ürünler ile bulunduğunuz ortamda ki en şık kadın siz olacaksınız. Zümrüt taşlı yüzüğünüze kombin olarak dilerseniz zümrüt kolye modellerinden size en uygun olanını tercih edebilirsiniz. 

Giyiminizden çok ellerinizin dikkat çekmesini sağlayan zümrüt yeşili yüzükler en sevdiğiniz takınız olacak. Farklı formlarda bulabileceğiniz bu yüzüklerin damla, kare, yuvarlak, kalp, üçgen, çiçek, düz, baget zümrüt yüzük gibi formlarda olanları arasından dilediğinizi bütçenize uygun olacak şekilde seçerek kullanabilirsiniz. Farklı ölçüleri ve farklı detayları olan bu yüzüklerin boyu ne şekilde olursa olsun mutlaka ellerde muazzam bir görüntüsü olacaktır. Çok büyük formlarda gümüş zümrüt yüzük satın alarak özel gün ve gecelerde takmak isteyeceğiniz ve her özel günde zarifliğini konuşturacak olan bir aksesuara sahip olabilirsiniz. Yeşilin her tonunun görkeminden faydalanarak parmaklarınıza gelen bu şıklık ile kadınlığınızı ön plana çıkararak cazibeli ve mükemmel görünebilirsiniz. Küçük detayları olan zümrüt yüzük modelleri minimal bir tarz oluşturabilirken büyük boy damla yüzük modelleri ile gösterişli auranızı ortaya çıkarabilirsiniz. Çok büyük boylu olan yüzük modelleri gün içerisinde çalışma ortamında sizi rahatsız edebilecek boyutlarda olabilir. Bu durum yaptığınız iş ile alakalı olarak değişkenlik gösterse bile günlük olarak kullanabileceğiz küçük taş boyutlarına sahip zümrüt renkli yüzüklerden tercih edebilirsiniz. 

Zümrüt Yüzük Fiyatları

Zümrüt yüzük fiyatları modeline, ebatlarına göre farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. So CHIC’in değerli kullanıcılarına sunmuş olduğu farklı tasarım zümrüt renkli yüzüklerin yanında fiyat performanslarının kullanıcıları tarafından beğeni toplaması seçim tercihlerini çoğaltmaktadır. Birçok özel günde ve günlük hayatınızda severek kullanabileceğiniz bu yüzükleri aynı zamanda sevdiklerinize hediye olarak ta verebilir onlara harika sürprizler hazırlayabilirsiniz. Zümrüt taşlı yüzükler her kadının beğeneceği takılardır. Hediyelik yüzük olarak eşinize doğum sonrasında, evlilik yıldönümünde, doğum gününde, yeni yılda, kadınlar gününde bu zümrüt yüzük çeşitlerinden satın alarak ona sevginizi gösterebilirsiniz. Kız arkadaşınıza sevgililer gününde bu yüzük modelinden satın alarak kendisini özel hissetmesini sağlayabilir ne kadar değerli olduğunu hissettirebilirsiniz. Veya annenize zümrüt yüzük çeşitlerinden satın alarak anneler gününü çok keyifli ve özel geçirmesini sağlayabilirsiniz. Hediye seçimi olarak ta son derece özel ve güzel bir seçenek olan bu yüzüklerin gümüş olarak üretilmiş olanlarının gümüş rengi ve zümrüt yeşilinin renk uyumunun ortaya çıkardığı görüntüye hiçbir kadın kayıtsız kalamaz. Parmağınızdan çıkarmak istemeyeceğiniz bu ürünler kaliteli yapıları farklı tasarımları ve uygun fiyatları ile So CHIC’te sizleri bekliyor.

Zümrüt Yüzük Ne Anlama Gelir?

Birçok kullanıcının kafasında ki sorulardan biri de Zümrüt yüzük ne anlama gelir? sorusudur. Zümrüt yeşili yüzüklerden sevdiğinize hediye ettiğiniz zaman aşkınızın ne kadar değerli ve saf olduğunu anlatmış olursunuz. Doğal taş yüzük modellerininin birçoğunun kendine has anlamları olmaktadır. Bu durumda zümrüt yüzüklerin anlamı aşkı ve saflığı simgeliyor diyebiliriz. Aynı zamanda zümrüt yüzükler dengenin, sabrın, bolluğun ve bereketin anlamını taşımaktadırlar. Bu sebeple zümrüt yüzük çeşitleri arasından kime hediye ederseniz edin anlamları hediyeyi verdiğiniz kişiye uyacaktır. Anneye hediye edilen zümrüt yüzük her bir anlamı kapsarken sevgiliye hediye edilen zümrüt yüzükler aşkınızı anlatacaktır. 

Zümrüt taşı aşk taşı olarak bilinir. Sevginizi en iyi şekilde anlatan en değerli taşlardan birisidir. Farklı anlamlara da sahip olan bu yüzükler aynı zamanda sakinlik, huzur, dikkat toplama gibi birçok farklı anlamı taşır. Bu sebeple sevdiğiniz kadına zümrüt yüzük hediye etmeniz oldukça anlamlı bir hediye olacaktır.

Zümrüt Yüzük Nasıl Anlaşılır?

Dünya üzerinde bulunan en değerli taşlardan birisi de Zümrüt taşıdır. En sık kullanılan yeri takılar ve ziynet eşyalardır. Birçok özel ve değerli taşa göre daha yumuşak bir yapıya sahiptir. Zümrüt taşı beril mineralinin bir türüdür. Yeşil rengi büyüleyici ve etkileyici güzelliktedir. Rengi saydam olmakla birlikte sertlik skalasında olan değeri 7 civarlarındadır buda demek oluyor ki birçok değerli taşa göre daha kırılgan bir yapıya sahiptir. Parlaklık açısından diğer değerli taşlara göre daha az parlaktır. 

Zümrüt Yüzük Nasıl Temizlenir?

Zümrüt yüzük çeşitleri şıklığın ve zarifliğin simgesidir. Bu yüzükler aşkı, gücü ve zenginliği temsil ederleri. Aynı zamanda takılarda asalet denilince akıllara ilk gelen zümrüt yüzükler ve diğer zümrüt takı çeşitleridir. Bu sebeple kadınların zarafetlerini ve şıklıklarını tamamladıkları en özel takılarıdır denilebilir. Takılar zaman içerisinde yıpranabilir ve solabilir her takının ve her taşın farklı temizleme yöntemleri vardır. Zümrüt taşı ile üretilen yüzüklerin temizlenmesi ise akan suyun altında 5 dk. tutarak veya farklı bir yöntem olan sirkeli suyun içerisinde 5 dk kadar bekleterek temizleyebilirsiniz. Çok sıra dışı bir yöntem olarak birde zümrüt yüzüğünüzü bir saksının içerisine gömerek 1 gün bekletebilir veya güneşte bırakarak bir gün bekletebilirsiniz. Ancak güneş gece saatlerinde olmadığı için bir gün boyunca bekletmeniz mümkün olmuyor. Bu şekilde farklı yöntemler ile zümrüt yüzüklerinizi temizleyebilir bakımını yapabilirsiniz. Suyun altında ve sirkeli suda bekletilmiş zümrüt yüzükleri nemli bir bez ile kurulama işleminden sonra kullanabilirsiniz. 

Kendinizi veya sevdiklerinizi şımartmak ve zarafetin parmaklarınız ile buluşmasını sağlamak için So CHIC in sizler için tasarladığı zümrüt yüzük modellerini inceleyebilirsiniz. 

back to top

UYARI!