En Yeni Tasarımları Keşfet!

Light Yellow Canary Taşlı Mücevher

(10 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle (1)
Ürün Cinsi
Taş İsmi (1)
Koleksiyon
Kolye Uzunluğu
Fiyata Göre
Ürün Cinsi
(7)
(1)
(2)
Taş İsmi
(17)
(8)
(10)
(14)
(10)
(5)
(8)
(6)
(4)
(1)
(246)
Koleksiyon
(10)
(1)
Kolye Uzunluğu
(5)
(2)
Fiyata Göre
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster (1)
Daha Fazla Göster

Sarı elmasların eşsiz rengi, bileşimlerindeki nitrojenin varlığından gelir. Azot molekülleri mavi ışığı emerek taşı sarı bir gölgeye dönüştürür. Azot miktarına bağlı olarak, sarı bir elmas açıktan koyuya değişebilir.

Elmasın oluşumu sırasında mevcut olan farklı kimyasallar, sarı elmaslarda bulunan yaygın kahverengi veya turuncu renk tonu gibi ek renklerin ortaya çıkmasına neden olur. Bir pırlantanın derin, yoğun bir sarı renge sahip olması için gerekli olan doğal süreç nedeniyle, Kanarya Pırlanta olarak bilinen bu pırlantalar çok nadirdir. 

Light Yellow Canary Taşı Nedir?

Sarı kanarya pırlantası olarak da bilinen bu değerli taş en çok aranan ve en değerli sarı pırlanta türleri arasında yer alır. Kanarya kuşu gibi bu pırlantalar da, pırlantalarda negatif olarak kabul edilebilecek donuk veya açık sarı renk tonunun aksine derin, yoğun bir sarı renk tonu sergiler.

Light Yellow Canary taşı renk skalasında fantezi yoğundan fantezi canlıya kadar herhangi bir yerde derecelendirilen fantezi sarı elmaslardır. Kanarya Sarısı, resmi bir terim değil, saf sarı renkli sarı pırlantalar için kullanılan bir terimdir.

Nadir ve güzel olan light yellow canary taşı katılaşmış güneş ışığı gibidir. Özgün, sorumlu bir şekilde tedarik edilen sarı elmaslardan oluşan So CHIC koleksiyonu, ayçiçeğinden açık limon rengine kadar çeşitli tonlara sahiptir ve güneşli bir günün sıcaklığını yansıtır. Yüzyıllardır sevilen ve imrenilen sarı elmasların zenginliği, sağlığı ve iyi şansı temsil ettiği söylenir. Bazen bir kanarya elması olarak da anılan sarı elmas; ışıltı ve neşenin kaynağı olarak bilinir. Sarı pırlantanızı, alexandrite taşı mücevher ile kombinleyerek renkli bir görünüm elde edebilirsiniz. 

Light Yellow Canary Taşı Kolye

Aksesuarların kadınlar için olan önemi oldukça fazladır. Eski bir geçmişi bulunan aksesuar kullanımı günümüzde popülerliğini korumaya devam eder. Şimdilerde pek çok farklı şekilde tasarlanan ve kullanıcıları ile buluşan aksesuar çeşitleri doğal taşların güzelliği ile bütünleşir. 

Özellikle kadınların severek kullandığı aksesuarlardan bir tanesi olan kolyeler sadece kullanıcıların tarzını yansıtmasına yardımcı olmakla kalmaz aynı zamanda da boyunlarının zarafetini ortaya çıkarır. Zarafetlerine sağladığı katkı nedeni ile kadınların vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan kolyelerin herkese hitap edebilecek tasarımlarına yer veren SO CHIC markası ürün çeşitlerine kullandığı değerli ve renkli doğal taşlar ile ayrı bir anlam katmayı başarır. 

Light Yellow Canary taşı ile buluşan kolye modellerinde; beyaz altın, sarı altın ya da altın kaplama gümüş gibi farklı alternatifler yer alır. Her biri birbirinden şık bir görünüme sahip olan kolye seçeneklerinden tarzınıza uygunluk sağlayan modeli seçerek güzelliğinizin daha doğal görünmesine katkı sağlayabilirsiniz. 

Bu taşın beyaz taşlar ile bütünleştiği kolye seçenekleri düğün, nişan, yıldönümü, balo ve benzeri özel günleriniz için harika bir seçimdir. Renk uyumunun yanı sıra parlaklığı ve şıklığı ile göz dolduran kolye tasarımını So CHIC internet sitesinde veya mağazalarında bulabilirsiniz. Akuamarin taşı mücevher gibi diğer göz alıcı tasarımlara da mutlaka göz gezdirin.

Kolye kategorisinde yer alan gerdanlık modelleri de pek çok kadının tercihleri arasında yer alır. Şık davetlerde cesur ve ışıltılı bir görünüm elde edebilmenize yardımcı olur. Güneşin tılsımını ve ışıltısını yansıtan Light Yellow Canary taşlı kolye çeşitleri arasında günlük yaşantınızda da kullanabileceğiniz modeller mevcuttur. Bu ürünleri temin ederek değerli taşların büyüsünü her zaman yanınızda taşıyabilir ve hissedebilirsiniz. Light Yellow Canary taşlı kolye modellerini veya turmalin taşı mücevher modellerini değerlendirmek için So CHIC internet sitesini veya mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. 

Light Yellow Canary Taşı Yüzük

Güzellik olgusuna değer veren ve şıklığı her daim ön planda tutan kadınların en büyük tutkularından bir olan aksesuarlar arasında yer alan yüzüklerin de ayrı bir önemi olduğunu söylemek mümkündür. Değerli taşların göz alıcı parlaklığı ve enerjisi ile bir araya gelen yüzük modelleri So CHIC markasının tasarımları ve kalitesi ile ön plana çıkıyor. 

Dizayn edilirken Light Yellow Canary taşının kullanıldığı yüzük modelleri daha minik boyutlardaki farklı taşlar ile bezenerek kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Bu taşın sarı altın ile bütünleştiği yüzük modellerinin yanı sıra materyal renginin beyaz altın kaplama olduğu modeller de tercih edebileceğiniz seçenekler arasında yer alır. 

Yuvarlak kesimi sayesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz Light Yellow Canary taşlı yüzük çeşitleri ile dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Parmağınıza taktığınız yüzükler ellerinizin zarafetinin ortaya çıkmasına katkı sağlar. Kanarya taşı ile bezenen ve bu sayede parlaklığının daha yoğun olduğu yüzük modelleri karşı konulamaz bir cazibeye sahip olması ile de dikkat çeker. 

Güneşi anımsatan renk tonları; güzelliğinizin ve şıklığınızın yanı sıra zarifliğinizin ve enerjinizin de artmasına yardımcı olur. Dilerseniz eşsiz paraiba taşı mücevher ile gözalıcı bir kombin yapabilirsiniz. 

Light Yellow Canary Taşı Küpe

Eski Mısır’dan günümüze kadar uzanan küpe kullanımı hem şık hem de zarif duruşu nedeni ile pek çok kadın tarafından sıklıkla tercih edilen bir aksesuar çeşididir. Eski dönemlerde sarayda yaşayan asilzadeler tarafından kullanılan küpelerde o döneme ait olan değerli taşlar ve madenler yer alırdı. Bu küpe tasarımları; kullanan kişilerin asalet ve zenginliğini göstermesinin yanı sıra manevi semboller nedeni ile de oldukça anlamlıydı. Sadece kadınların değil erkeklerin de sıklıkla kullandığı küpe modelleri, günümüzde farklı doğal taşların kullanılması ile değişik şekillerde tasarlanır. Bu sayede her tarza hitap edebilecek aksesuarların temin edilebilmesi de mümkün olur. 

Light Yellow Canary taşlı küpe modelleri güneşe olan benzerliğinin yanı sıra sıcaklığı ve enerjisi sayesinde insanların ilgisini kazanır. İhtişamı ve zarifliği ile küpe modellerinin çok daha cazip olmasını sağlayan bu taş günümüzde oldukça popülerdir. Özel günlerinizde kıyafetinizin tamamlayıcısı olarak tercih edebileceğiniz kanarya taşlı küpe seçenekleri arasında sokak stilinize uyum sağlayacak modellerde bulunur.

Gösterişli tasarımları ile dikkat çeken ve beğeni kazanan markanın küpe modeller aynı zamanda el işçiliğinin ustalığını da yansıtır. Özel davetlerde, düğün, nişan ya da balo gibi organizasyonlarda eşsiz bir parlaklığa sahip olan Light Yellow Canary taşlı küpe modellerini değerlendirebilir ve asil bir görünüm elde edebilirsiniz. 

So CHIC Created Light Yellow Canary Taşlı Mücevher

Markanın bu harika taş ile hazırladığı koleksiyonunda birbirinden güzel kolye, yüzük ve küpe tasarımları yer alır. Eşsiz görünümleri ve kalitesi ile kullanıcılarının isteklerini karşılayabilecek niteliğe sahip olan aksesuar çeşitleri farklı formlarda dizayn edilen alternatifleri ile beğeni kazanır. Rhodolite taşı mücevher gibi diğer harika tasarımlarla da takı yelpazenizi genişletebilirsiniz. 

Kullanımını günlük olarak tercih edebileceğiniz ürün çeşitlerinin yanı sıra özel günlerinizde de takabileceğiniz modeller markanın seçenekleri arasında yer alır. Kendiniz için satın alabileceğiniz küpe, yüzük ve kolye modellerini sevdiklerinize hediye edebilmek ya da evlilik teklifi için de değerlendirebilirsiniz. 

Nadir bir güzelliğe sahip olan ve parıltısı ile dikkat çeken doğal taşları benzersiz tasarımlar ile bir araya getiren So CHIC ürün çeşitlerinin ömür boyu bakım garantisi bulunur.


back to top

UYARI!