En Yeni Tasarımları Keşfedin!

Kadın Bileklik

(470 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle (1)
Ürün Cinsi
Taş İsmi
Tema
Taş Rengi
Koleksiyon
Cinsiyet (1)
Materyal
Materyal Rengi
Fiyata Göre
Ürün Cinsi
(469)
(1)
Taş İsmi
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(2)
(28)
(1)
(2)
(16)
(1)
(1)
(12)
(10)
(2)
(1)
(3)
(1)
(12)
(6)
(3)
(288)
(3)
(1)
Tema
(12)
(1)
(25)
(8)
(5)
(26)
(5)
Taş Rengi
(292)
(2)
(2)
(6)
(10)
(12)
(4)
(5)
(5)
(4)
(4)
(1)
(5)
(26)
(1)
Koleksiyon
(2)
(11)
(1)
(2)
(2)
(2)
(2)
(11)
(4)
(1)
(3)
(4)
(3)
(1)
(15)
(2)
Cinsiyet
(12)
(3)
(470)
(2)
Materyal
(16)
(447)
Materyal Rengi
(1)
(197)
(2)
(37)
(184)
(17)
(14)
(1)
Fiyata Göre
Tema Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster (1)
Daha Fazla Göster

Kadın Bileklik

Yüzyıllar boyunca, hatta insanlık tarihi boyunca her kadın ne olursa olsun her dönem için güzelliğine ve üzerinde taşıdığı her şeye önem vermiştir. İnsanlık tarihinin daha en başlarından itibaren her kadın her seferinde giyindiği tüm kıyafetlere uygun takılar ile giyim tarzını tamamlamıştır. Bu nedenle de kadın bileklik, kadın kolye, kadın küpe ve kadın yüzük her dönem için son derece revaçta olmuş ve bu tür ürünler her zaman için her dönemde kadınların en çok rağbet ettiği ürünler haline gelmiştir. Bu nedenle kadın takıları her zaman için ve her dönem için en çok tercih edilen iş kolu haline gelmiştir. Üstelik eğer ki bir kadına herhangi bir hediye alınmak isteniyor ise kadın bileklik en çok tercih edilen hediye olarak akla ilk gelen şey olmuştur ve bu böyle olmaya da devam edecektir. Kadınlar her zaman kıyafetlerinin tamamlanması için herhangi bir takıya ihtiyaç duymuştur. Bu takıların içerisinde de kadınların en çok tercih ettiği takı da her zaman için kadın bileklik olmuştur. Bundan sonra da bu şekilde devam edecektir. Çünkü bileklik takmak son derece kolay bir şeydir. Bu kadar şık bir şeyi çok kolay bir şekilde kullanabiliyor olmak da son derece basit bir yaşam tarzı sunmakla birlikte aynı zamanda son derece de pratik bir kullanım şekli sağlar.

Kadın Bileklik Kombini Nasıl Yapılır?

Kadın her yaşta kadındır lafı aslında son derece doğru bir tespittir. Hatta buna kadın her yaşta kadındır lafının hemen arkasına bir de kadın her dönemde kadındır şeklinde bir cümleyi de eklemek hiç de fena olmaz. Neden derseniz çünkü kadınlar için her yaş grubuna uygun bir takı vardır. Bununla birlikte neredeyse tüm kadınlar daha çocuk yaşta her tür takı için bu böyle olmuştur. Özellikle de kadınlar için en çok bileklik takmak hem kolay bir şey hem de kıyafetleri son derece şık gösteren bir aksesuar olmuştur. Pek çok farklı kıyafet için pek çok farklı bileklik çeşidi de mevcuttur. Kıyafetin kupuna ve kesimine göre de kadın bileklik modelleri farklılık gösterebilen bir şeydir. Çok geniş bir yelpazede incelenmesi gereken kadın bileklik modelleri ve kıyafet çeşidine uygun takılar mevcuttur.

Tek Parça Kıyafet İçin Kadın Bileklik Kombin Çeşitleri

Bileklikler çok farklı kıyafetler içerisinde farklı kıyafetler başlığı altında bütünleştirilerek kıyafetleri tamamlayan bir takı olmuştur. Aksesuar olarak çeşitli takılar kullanılsa da kadınlar bir türlü vazgeçemediği aksesuar türü olarak kadın bileklik asla vazgeçilmez bir üründür. Hal böyleyken elbette çok farklı tasarımlar ve çeşitli modeller ortaya çıkartılmıştır. Genç tasarımcılar sayesinde çok farklı yepyeni model tasarımlar ile buluşma şansı yakalayabilmekte ve bu kadın bileklik modellerinin stilize edilmiş hallerinin en son modaya uygun halleri ile belirli kalite ve güvence içerisinde kolayca ulaşabilmemiz sağlanmaktadır. So CHIC gibi önde gelen Takı tasarım firmaları sayesinde pek çok model kadın bileklik ile buluşma şansımız olurken bir yandan da bu ürünlerin bir tek markaya ait olması nedeniyle benzersiz takılara sahip olmak da oldukça önemlidir. Kadın bileklik modelleri tek parça düz kıyafetler ile kombin edilmeye çalışıldığı zaman daha çok parlak ve gösterişli kadın bileklik modelleri daha uygun olacaktır. Özellikle gece kıyafetleri için kullanılacak bir bileklik özel olarak taşlı modeller olarak son derece yerinde bir tercih olacaktır.

İş Kıyafetlerinde Kadın Bileklik Seçimi

Kadın bileklik modelleri her kıyafet ile uyumlu modeller barındıran ve her formda bulunabilecek çeşitli tasarımlar ile karşılaşmak mümkündür. Gece kıyafetleri ve tek parça kıyafetlerde daha çok taşlı ve pırıltılı modeller tercih edilirken öte yandan iş kıyafetlerinde daha sade ama kesinlikle şık kadın bileklik modelleri tercih edilmelidir. İş kıyafetleri pek çok insan için son derece resmi ve sıkıcıdır. Bu sıkıcı iş kıyafetlerini de bir şekilde daha eğlenceli hale getirmek için de son derece şık ve göz alıcı aksesuarlar kullanılması aynı zamanda kişinin mutluluğu ve işe konsantre olma şekli konusunda da son derece belirleyici olur. iş kıyafetleri genellikle gömlek, düz bir bluz ya da kumaş bir pantolon olarak düşünülebilir. İş kıyafetleri bu şekildeyken taktığınız aksesuarların da ona uygun olması çok önemlidir. Örneğin bankacılık, avukatlık ya da öğretmenlik gibi çok ciddi bir mesleğiniz var ise kıyafetlerinizin de büyük oranda oldukça ciddi ve resmi olması gerekir. Bu nedenle ciddi bir iş gömleğini sade ama çok şık bir bileklik ile tamamlamanız oldukça etkili olur. öğretmenlik gibi bir mesleğiniz var ise çok daha sade ve dikkat çekmeyen bir bileklik seçmeniz çok ama çok önemli olacaktır. Çünkü eğer öğretmenlik yapıyorsanız öğrencilerin dikkatinin dağılmaması için çok sade ama yine de şıklığınızdan ödün vermeyen bir bileklik kullanmanız gerekir. Yani öyle bir durumda takacağınız bileklik hem dikkat dağıtacak kadar ön plana çıkamamalı hem de kesinlikle çok şık bir görünüm kazanmaktan da geri kalmamanız gerekir. Yaptığınız işe göre taktığınız takının da türü değişecektir. Bütün bunların yanı sıra bir de tek kıyafet ile yani forma ile çalışmak durumunda kaldığınız bir mesleğiniz de olabilir. Böyle bir işiniz varsa da kesinlikle kişiliğinizi ön plana çıkartmak zorundasınız. Bu nedenle de kişiliğinizi yansıtacak şekilde bir kadın bileklik modeli tercih etmeniz gerekecektir. So CHIC bu konuda son derece geniş bir yelpazeye yayılan ürün seçenekleri sunacaktır.

Ayakkabıya Göre Kadın Bileklik Modelleri

Giyim ve takı söz konusu olduğu zaman sadece kıyafeti baz almak son derece hatalı bir gözlem olacaktır. Sadece kıyafet bu konuda oldukça zayıf kalacaktır. E bu durumda hangi ürün ile neyin birbirine uygun olacağı konusunda bir takım soru işaretleri mevcuttur. Kadın bileklik modelleri o kadar çeşitli şeylere göre değişkenlik gösterir ki kimi zaman kıyafete göre kimi zaman ise ayakkabı ve çantaya göre değişik yönlerde gözlemlenir. Genel olarak bu kıyafete bu bileklik olmuş mu? Bu etek ile bu yüzük uygun mu? Ya da bu kumaşa bu taşlardan yapılmış bir bileklik ya da kolye uygun kalır mı şeklinde bir takım sorular da her zaman sorulan ve merak edilen sorular arasındadır. Hiç kimse de çıkıp da bu ayakkabı ile bu bileklik olmuş mu? Demez. Çünkü böyle bir şey hiç kimsenin aklına bile gelmez ancak son derece tarz ve son derece elegan gözükmek için takmak istediğiniz bilekliği neye göre kullanacağınız konusunda bir fikriniz olması gerekir. Örneğin; siyah düz bir ayakkabı ve o ayakkabının üzerinde bulunan toka ile bilekliğinizin renginin tutması çok önemli bir detaydır.

Kadın Bileklik Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

İster kendinize ister birine hediye alıyor olun kadın bileklik alırken dikkat etmeniz gereken bir takım hususlar vardır. So CHIC gibi belirli bir markadan almak ve aldığınız ürünün sertifikası ve garantisi olması gerekir.

back to top

UYARI!