Babalar Günü'ne Özel Net %15 İndirim!

Ay Yıldız Kolye

(21 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle (1)
Tema (1)
Taş İsmi
Taş Rengi
Koleksiyon
Materyal
Materyal Rengi
Kolye Uzunluğu
Fiyata Göre
Tema
(3)
(21)
(47)
(72)
(48)
(28)
(59)
(19)
(18)
(20)
(35)
(9)
(11)
(3)
(17)
(13)
(1)
(9)
(3)
(68)
(7)
(4)
Taş İsmi
(1)
(1)
(1)
(13)
(7)
(1)
Taş Rengi
(16)
(1)
(2)
(1)
Koleksiyon
(10)
(2)
(2)
(1)
Materyal
(2)
(19)
Materyal Rengi
(1)
(1)
(7)
(10)
Kolye Uzunluğu
(2)
(5)
(1)
(2)
(1)
(9)
(1)
Fiyata Göre
Tema Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster (1)
Daha Fazla Göster

Ay Yıldız Kolye

Hem kadınlar hem de erkekler tarafından günümüzün en çok tercih edilen kolye modelleri arasında ay yıldız kolyeler yer alıyor. Ay yıldız kolye modelleri her yaş grubuna hitap eden farklı tasarımları ve bununla birlikte hem kadınlar hem de erkeklere özel farklı renk ve boyut seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. Birbirinden farklı tasarımlara ve malzeme seçeneklerine bağlı olarak üretilen So CHIC ay yıldız kolye modelleri arasından siz de kendi tarzınıza uygun modelleri tercih ederek günlük giyim tarzınızı çok daha dikkat çekici ve göz alıcı hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Ay Yıldız Kolye Modelleri

Ay yıldız kolyeler özellikle son dönemlerde oldukça popüler hale gelmiş durumda. Sadece kendiniz için değil aynı zamanda ay yıldız kolye modellerini sevdikleriniz ya da arkadaşlarınız için özel günlerde hediye olarak da tercih edebilirsiniz. Yüzlerce farklı tasarım seçeneğinin bulunması, ay yıldız kolyeleri özel günler için oldukça ideal bir hediye haline getiriyor. Bu sayede siz de sevdiklerinizin özel günlerini çok daha unutulamaz hale getirebilir ve onlara uzun yıllar boyunca kullanabilecekleri kolyeler hediye edebilirsiniz. So CHIC tarafından üretilen Ay yıldız kolye modellerinde farklı tasarım seçeneklerinin yanı sıra farklı malzeme seçenekleri de bulunuyor. Bu sayede sizde hem hediye alacağınız kişinin tarzına uygun modelleri bir arada görüntüleyebilir hem de çeşitli fiyat avantajlarından yararlanarak avantaj elde edebilirsiniz. Peki, ay yıldız kolyelerin kullanım alanları nelerdir ve bu kolyeler kullanırken hangi detaylara dikkat edilmelidir?

Özel Tasarım Ay Yıldız Kolye Modelleri

Son dönemlerin en sık tercih edilen kolye modelleri arasında yer alan ay yıldız figürlü kolyeler, günümüzde oldukça popüler tasarımlar arasında bulunuyor. Siz de hem günlük kombinlerinizde hem de özel günlere ya da çeşitli etkinliklere katılırken kullanacağınız ay yıldız kolye modelleri ile şık tarzınızı destekleyebilir ve bulunduğunuz ortamdaki tüm gözlerin üzerinizde toplanmasını sağlayabilirsiniz. Ay yıldız kolye modellerinde yüzlerce farklı tasarım seçeneği olduğu gibi aynı zamanda birçok farklı malzeme seçeneğiniz de bulunuyor. Bu noktada ay yıldız kolyeleri sevdiklerinize ya da işinize hediye olarak alacaksınız, farklı birkaç noktaya dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle erkek ve kadın kullanıcılar için özel olarak tasarlanan ay yıldız kolye modellerinde tasarım ve tasarımın yanında malzeme seçimi büyük önem taşıyor. Peki, So CHIC tarafından özel olarak tasarlanan ay yıldız kolye modellerinde kullanılan malzemeler nelerdir ve bu kolyeler hangi kıyafetler ile birlikte kullanılmalıdır?

Kadınlar İçin Ay Yıldız Kolye Modelleri

Kadınlar için özel olarak tasarlanan ay yıldız kolye modellerinde genellikle gümüş ya da altın malzeme kullanılmaktadır. Sade ve gösterişten uzak tasarımların çok daha dikkat çekici bir hale gelmesi için tasarlanan ay yıldız kolye modelleri genellikle sadece altın ya da gümüş içeren tasarımlardan oluşmaktadır. Ancak özel günlere katılırken tercih edebileceğiniz ay yıldız kolye modelleri altın ya da gümüş kullanılarak elde edilen tasarımların yanı sıra farklı değerli taşların bir arada kullanılması ile elde edilen renkli tasarımları ile dikkat çekiyor. Bu kolye modellerinde, kolyenin uç kısmında bulunan ay ve yıldız figürlerinin çeşitli bölümleri zirkon, pırlanta, yeşim, ya da oniks gibi değerli taşlar ile süslenmektedir. Bu sayede kolye tasarımlarının çok daha şık ve göz alıcı bir hale gelmesi sağlanmaktadır.

Gümüş ay yıldız kolye modelleri kadınların en çok tercih ettiği kolye modelleri arasında yer almaktadır. Gümüş dayanıklı yapısı ve aynı zamanda kendine has gri rengi özellikle günlük kıyafet kombinlerinin çok daha dikkat çekici bir hale gelmesini sağlıyor. Günlük kıyafet tasarımlarında tercih edilen kot pantolon tişört ya da gömlek gibi kıyafetlerin rahat yapısı, ay yıldız kolyelerin şıklığı ile birleşerek ortaya göz alıcı tasarımlar çıkmasını sağlıyor. Gümüş kolye modellerinin bir diğer avantajı ise uzun yıllar süren kullanımlarda bile yapısının aynı şekilde korunmasıdır. Böylece siz de gümüş ay yıldız kolye modelleri ile yıllar süren kullanımlarda bile deforme olmayacak kolyelere sahip olabilirsiniz. So CHIC güvencesi ile satın alacağınız tüm gümüş kolye modelleri 1 yıla kadar garanti kapsamında değerlendirilmektedir. Böylece kolyenin kullanımı sırasında karşılaşabileceğiniz beklenmeyen durumlara karşı da önlem alabilirsiniz. 

Gümüş kolye modellerinin dayanıklı yapısının, altının şık ve göz alıcı görüntüsü ile bir araya geldiği kolye modelleri de günümüzün en çok tercih edilen kolyeleri arasında yer alıyor. Altın kaplama teknolojisi ile üretilen gümüş ay yıldız kolye modelleri, gümüşün dayanıklılığının yanı sıra altının tüm ihtişamlı görüntüsüne de sahiptir. Farklı renk ve tasarım seçenekleriyle sunulan altın kaplama ay yıldız kolye modelleri bu sayede farklı renk ve tasarımlardan hoşlanan kadınların beğenisini kazanmaya yetiyor. Altın kaplama kolye modellerinde yüzyıllardır kullanılan ve günümüzde artık klasikleşen sarı altın tercih edilebileceği gibi aynı zamanda modern görünümlü ve sade yapısıyla dikkat çeken kolye modelleri almak için ise beyaz altın yada Rose altın gibi farklı renk seçenekleri tercih edilebiliyor. 

Ay Yıldız Kolye Fiyatları

Ay yıldız kolyeler genellikle hem erkek hem de kadın kullanıcıların tercih edebilmesi için gümüş ya da altın kaplama tasarımlar içermektedir. Bu nedenle diğer kolye tasarımlarına ve baget kolye ya da pırlanta kolye seçeneklerine kıyasla çok daha uygun fiyat avantajları sunulmaktadır. Gümüşün, altına kıyasla daha uygun fiyatlı olması bu kolyelerin de yüksek fiyat avantajları sunmasının en büyük nedenler arasında yer alıyor. Siz de ay yıldız kolye satın alırken çeşitli fiyat avantajlarından yararlanmak ve en uygun fiyatlar ile hayalinizdeki kolye modellerine sahip olmak için So CHIC tarafından tasarlanan kolye modellerini tercih edebilirsiniz.

So CHIC tarafından tasarlanan tüm gümüş ve altın kolye modelleri 1 yıla kadar garanti kapsamına girmektedir. Bu sayede satın aldığınız ay yıldız kolye her ne kadar uzun yıllar boyunca kullanıma dayanıklı şekilde üretilmiş olsa da beklenmeyen durumlarda karşılaşabileceğiniz olumsuz durumların önüne So CHIC sayesinde geçebilirsiniz. So CHIC markalı tüm ürünler, daha yüksek hizmet standartları oluşturmak için 1 yıl boyunca garanti altına alınmaktadır. 

Altın Kolye Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Altın, günümüzün en değerli madenleri arasında yer alan ve bununla birlikte takı üretiminde en sık kullanılan malzemelerin başında geliyor. Her ne kadar altın kendi dayanıklı yapısı ile dikkat çekiyor olsa da altın kolye satın alırken çeşitli detaylara dikkat etmeniz, ilerleyen dönemlerde karşılaşabileceğiniz sorunlarının önüne geçmeniz için oldukça önemlidir.

Altın kolyelerde karşılaşılan en büyük sorunlardan bir tanesi de kolyenin kararmaya, deforme olmaya da çizilmeye başlamasıdır. Bu gibi durumların önüne geçilmesi için ise alacağınız kolyenin dayanıklı ve yüksek oranda altın içeren alaşımlarının edilmesi gereklidir. Her ne kadar satılan kolyenin içerisinde altın olsa da bu miktarının düşük tutulması kolyenin çok daha dayanıksız bir hale gelmesine neden olacaktır. So CHIC tarafından özel olarak tasarlanan tüm ay yıldız kolye modellerinde ise 18 ayar altın kullanılmaktadır. Böylece satın alacağınız tüm kolye modellerinin kalitesi de So CHIC güvencesi altına alınmaktadır. Bununla birlikte beklenmeyen durumlar ile karşılaşılması halinde alacağınız tüm kolye modelleri 1 yıla kadar garanti kapsamında değerlendirilmektedir.

back to top

UYARI!