Yaz İndirimi Sepette Net %15 İndirim!

Papatya Kolye

(9 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle (1)
Ürün Cinsi
Tema (1)
Taş İsmi
Taş Rengi
Koleksiyon
Materyal
Materyal Rengi
Kolye Uzunluğu
Fiyata Göre
Ürün Cinsi
(7)
(2)
Tema
(2)
(21)
(45)
(71)
(47)
(21)
(56)
(16)
(17)
(19)
(31)
(8)
(9)
(2)
(16)
(11)
(1)
(8)
(3)
(64)
(7)
(4)
Taş İsmi
(1)
(8)
Taş Rengi
(8)
(1)
Koleksiyon
(1)
(1)
Materyal
(1)
(1)
(7)
Materyal Rengi
(6)
(1)
Kolye Uzunluğu
(1)
(2)
(1)
(1)
(3)
(1)
Fiyata Göre
Tema Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster (1)
Daha Fazla Göster

Papatya Kolye

Doğadan bir takım izler taşıyan takı çeşitleri her zaman estetik görünüme sahip olmuştur. Doğanın modası hiçbir zaman geçmez. Papatyalar, manolyalar, mevsim çiçekleri, ağaçlar… Doğaya dair hiçbir şey hiçbir zaman değişmez. Sanki bir markanın yeni sezonu gibi doğa da yepyeni renk ve desenlere bürünür ancak bu renk ve desenler her zaman yerli yerinde ve alışılmıştır. Her ne kadar alışılmış renk ve desenler olsa da yine de her yıl her şeye uyum sağlamaya devam ederler. Doğadaki her bir renk ve desen insan üzerinde son derece şık duran, mükemmel bir tarzın dışavurumudur bir bakıma. Bu sebeple de doğanın ruhu insanlar üzerinde en değerli taşlar ile birlikte kullanılarak dizayn edilir. İşte tam da bu nedenle her yeni sezon doğanın bir kısmına ait her bir desen yeniden canlandırılır. Doğaya ait her bir detay, yeni sezon vitrinlerine aktarılırken en güzel biçimlerde muhteşem tasarımlar ile buluşmuştur. Yine doğadan detaylar barındıran bitkisel bezemeler, harika süslemeler her yeni sezona biraz daha uyum sağlayarak ve biraz daha stilize edilerek tekrar tekrar yinelenmekte ancak hiçbir zaman da bu yinelemeler kendi kendini yinelemek anlamına gelmemektedir. Her seferinde bambaşka şekillerde karşımıza çıkar. Papatya kolye, yapraklı ya da çeşitli çiçek figürlerinden pek çok kolye, küpe, yüzük, bileklik ve benzeri pek çok takı, en güzel biçimleri ile birlikte So CHIC markalarına ait mağaza ve internet sitelerinde yer alır. Papatya kolye modelleri özellikle her döneme damgasını vuran ve her zaman için en başta gelen kolye modelidir.

Doğadan Gelen Şıklık; Papatya Kolye Modelleri

Doğa o kadar muazzam bir şeydir ki hayatı içine alan ve her bir figüründe mükemmel parçalar barındıran bir estetik güzelliktir. Tanrısal bir güç sayesinde bizlere sunulan bu muhteşem doğa geçmişten günümüze o kadar çok resmedilmiştir ki... İnsanlar her zaman doğayı taklit etmiştir. Doğanın mükemmelliği ile insan zekâsının birleşimi de bir o kadar muazzam ve bir o kadar büyüleyici olmuştur. Bu sebeple doğa ile ilintili her bir taklit ya da doğanın stilize edilmiş her bir hali insanlar için son derece heyecan uyandırıcı olmuştur. Çiçek ve ağaç figürleri, bitkisel motifler, çiçeklerden ve doğa suretinden ilham alan pek çok motif her zaman ilgi çekici olmuş ve her dönemde her zaman için kullanılmıştır. Tarihe ve arkeolojik bulgulara bakıldığı zaman da bunun en güzel şekilde görmek mümkün. Her çağdan çıkarılan takılar, aksesuarlar hatta pek çok eşya da her zaman için bitkisel süslemeler ve doğaya ait bir takım parçaların yer aldığı bitkisel bezemeler vardır. Doğada hemen hemen herkes tarafından sevilen ve son derece ferah ve sempatik bir görünüme sahip olan papatya da en çok kullanılan ve takı tasarımı için en çok tercih edilen çiçek kolye deseni olmuştur. Hatta o kadar sık kullanılan ve o kadar çok beğenilen, hafızalara kazınan bir model haline gelmiştir ki çiçek motifi denildiği an akla ilk gelen şey, herkesin kafasında beliren ilk imge her zaman için papatya olmuştur. Papatya her yeni sezonda görmeye alışık olduğumuz bir model olup hem de son derece sıra dışı tasarımlarda yer alan bir modeldir aynı zamanda. Papatya kolye modelleri So CHIC markasının son derece yetenekli tasarımcıları tarafından dizayn edilmiş olan birbirinden şık ve birbirinden farklı değişik tasarımlar So CHIC markasına ait ürünler satan internet sitelerinden ve de So CHIC markasının satışının yapıldığı mağazalardan görebilirsiniz.

Papatya Kolye Tasarımları

Kıyafetlerin her ne kadar şatafatlı ve her ne kadar muhteşem bir görünüme sahip olması hiçbir zaman için tam olarak yeterli olmuş olduğu gibi bir anlama gelmez. Her tür elbisenin kendisini tamamlaması için mutlaka ama mutlaka bir takıya ihtiyaç duyduğunu bilmeniz gerekir. En çok da her kıyafete en çok yakışan bir takı türü olan kolyedir. Kolye özel olarak insan üzerinde en çok tercih edilen takı türüdür. Neden derseniz çünkü yakası açık bir bluz ya da göğüs dekoltesi olan herhangi bir gece elbisesi giymeye karar vermiş iseniz mutlaka ama mutlaka takı olarak bir kolye takmayı tercih etmeniz gerekir. Kolyeler her zaman için dekoltenizi son derece güzel gösterir ve her zaman için çekici bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Doğadan parçaların yer almış olduğu herhangi bir takı her zaman için kullanılmaya değerdir ve tüm giyim tarzları için de son derece uyum sağlayan muhteşem ve aşırı derecede beğenilen takı modelleri olmuştur. Papatya kolyeler de herkes tarafından sevilen kolye modelleri olmuştur. Hediye alırken de en çok tercih edilen kolye modelidir. İnsanların hiçbir zaman hayır diyemediği bir takı modeli olan papatya kolye modeli son derece özel tasarımlar ile stilize edilmiş olan modeller ile dizayn edilmiştir. Papatya kolye modelleri son derece şık şekillerde dizayn edilerek So CHIC markasının güvencesi altında sunulmuştur. So CHIC markasının özel tasarım papatya kolyeleri içerisinde üzerinde zirkon taşlı modelleri yer alan papatya kolye modelleri de aşırı derecede ilgi gören papatya kolye modelleridir. Aynı zamanda bir de gümüş üzerine altın kaplama ya da üzerinde zirkon taş kaplamalar yer alan bir beyaz altın papatya kolye modeli son derece göz alıcı papatya kolye modelidir.

Beyaz Altın Papatya Kolye Modelleri

So CHIC markasına ait her mağazada kolayca bulunan beyaz altın papatya kolye modelleri son derece şık ve göz alıcı bir şekilde dizayn edilmiştir. Takacağınız herhangi bir takının teninize değmesi bakımından da sağlıklı olması çok önemlidir. Bu nedenle imitasyon yerine altın ya da gümüş takılar tercih etmeniz de son derece sağlıklı bir karar olacaktır. Eğer ki altın konusunda hem fikir ancak renk konusunda kararsız kalmış iseniz beyaz altın papatya kolye modelleri sizlere bu konuda son derece yardımcı olacaktır. beyaz altın ayrıyeten her renk kıyafet ile de son derece uyum sağlayacak bir renk olması itibari ile tercih sebebidir.

En Güzel Hediye; Papatya Kolye

Kadınlar için takıların ne kadar önemli olduğunu anlatmaya bile gerek yoktur her halde. Bunu herkes bilir ki her kadın tarzı ne olursa olsun her zaman için takı takmaktan hoşlanır. Bu nedenle herhangi bir kadına alacağınız bir hediye için “ne alsam acaba“ diye kara kara düşünüp durmanıza hiç gerek yok hatta ne alsam acaba diye kara kara düşünmek yerine bembeyaz papatya kolye modellerinden yararlanabilirsiniz. Son derece şık olan ve zirkon taşlar ile göz alan papatya kolye modelleri So CHIC mağazalarında sizleri bekliyor olacak. Papatya kolye bir hediye olarak hiçbir zaman herhangi bir risk unsuru da oluşturmaz. Çünkü unutmayın ki papatyaları herkes çok ama çok sever. Aynı zamanda papatyalar bir nevi saflık ve masumiyetin de sembolüdür.

back to top

UYARI!