En Yeni Tasarımları Keşfedin!

Sonsuzluk Kolyesi

(2 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle (1)
Tema (1)
Materyal Rengi
Kolye Uzunluğu
Fiyata Göre
Tema
(2)
(24)
(46)
(84)
(53)
(23)
(55)
(16)
(21)
(13)
(37)
(9)
(12)
(2)
(15)
(16)
(1)
(9)
(3)
(67)
(4)
(6)
Materyal Rengi
(1)
(1)
Kolye Uzunluğu
(1)
(1)
Fiyata Göre
Tema Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster (1)
Daha Fazla Göster

Kolyeler herkesin severek kullandığı en etkileyici aksesuar türleridir. Birçok farklı modeli ile tarzınızı doğru yansıtmanızı sağlayan kolyeler farklı anlamları ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu anlam içeren modellerin başında ise sonsuzluk kolye modelleri gelmektedir. Altın kolye modelleri arasında son derece önemli bir yeri olan 18 ayar altın kaplama sonsuzluk kolyesi pek çok kişi tarafından tercih edilen ve anlam taşıyan kolye çeşitleridir. Sonsuzluk isim kolyesi, aşk kolyesi olarak bilinen bu kolye sonsuz aşk kolyesi ve sevgiliye sonsuzluk kolyesi olarak da bilinmektedir. Sevgililer günü için ideal bir hediye olarak düşünebilirsiniz. Aksesuar seçimleri genellikle sahip olunan yaşam tarzına ve zevklere göre yapılır. Ancak bazı modellerin derin anlamları bu aksesuarların kullanılması için yeterli bir sebep olabiliyor. 

Gümüş Sonsuzluk Kolye Modelleri

Sonsuzluk işareti kolyeler bu tasarımlara bir örnek olarak gösterilebilecek modellerdir. Birçok farklı şekilde tasarlanmış sonsuzluk kolyesi bulunmaktadır. En sık kullanılan modeli ise altın sonsuzluk kolye ve gümüş sonsuzluk kolye modelleridir. Değerli madenler olan altın ve gümüş kullanıldıkları aksesuarlara kalite, şıklık, parıltı ve dayanıklılık katar. Objeyi, şekli ve bütün olarak kolyeyi büyüleyici bir etki olarak gösteren yapıları ile çok sık tercih edilirler. Birçok farklı modellerde karşınıza çıkan bu ürünlerin isimli sonsuzluk kolyesi özellikle hediye vermek açısından özel olarak hazırlanan ve hediye sahibini çok mutlu eden hediyelik kolye modelleri arasında yerini alır. 

Sonsuzluk Kolyesinin Anlamı Nedir?

Sonsuzluk sembolü olan kolyeler zarif ve şık görünürler. Anlamı olan kolyelerden takmak istediğiniz zaman akıllara ilk gelen modeli sonsuzluk sembolü olan modelleridir. Bu kolyelerin isimli sonsuzluk kolyesi, kalpli sonsuzluk kolyesi, taşlı sonsuzluk kolyesi, kelebekli sonsuzluk kolyesi ve daha çok farklı çeşitleri bulunmaktadır. Sonsuzluk işaretinin popülerliğinin birçok farklı alanda karşımıza çıkması ne kadar ilgi gördüğünü anlatan durumdur. Kişilerin birbirlerine olan sevgilerini ve bağlılıklarını gösteren bu sembol dövme, bileklik, yüzük, küpe gibi alanlarda da çok sık kullanılır. Sonsuzluk sembolü modası hiç geçmeyen klasikleşmiş sembollerin arasında yerini alıyor. Peki modası hiçbir zaman geçmeyen ve özellikle takı sektöründe her daim favori olan “sekiz” görünümü olan bu sembolün ne anlama geldiğini biliyor musunuz? 

Sonsuzluk Sembolünün Anlamı Nereden Gelmektedir?

Matematik ve fizikte kullanılan sonsuzluk işareti, sınırsızlığı ifade eden bir kavramdır. İngilizce “sonsuzluk” Latince “sınırsızlık” kelimesinden gelir. Sonsuzluğun özel anlamı geçmişten günümüze kadar kullanılmaya devam etmektedir. Sonsuzluk demek bir şeyin sonsuza dek süreceğini ifade etmektir. Bu sembol ilk görünüşte yatar pozisyonda 8 rakamını andırır. Sembolü dilediğiniz yerden bakmaya başlasanız bile asla sonu olmayan bir noktaya varırsınız yani geldiğiniz yere. Sonu olmayan bu sembol de birçok farklı alanlarda büyük anlam ifade ettiği için kullanılmaktadır. En geniş kullanım alanı ise aksesuarlardır. Son yıllarda kişilerin vücutlarına da sıklıkla dövme olarak yaptırdıkları bu sembol sevdiklerine bağlılıklarının göstergesi olarak ta büyük anlam ifade eder. Sonsuz sevgi sadece karşı cinsten olan sevgiliniz için değil anne babanız, çocuğunuz, abla abileriniz, dostlarınız hatta sevdiğiniz hayvanlarınız için bile sevginizi ifade edebileceğiniz müthiş bir yoldur. Kollarına ya da vücudun herhangi bir yerine sonsuzluk işareti ile yapılan dövmeler, köpeklerin tasmalarında olan sonsuzluk amblemleri, parmaklara takılan yüzükler, bileklikler, küpeler ve kolyeler bunlara örnek olarak verilebilir. En sık aksesuar çeşidi ise kolyedir. Piyasada sonsuzluk sembolü kullanılarak çok sayıda farklı tasarımlar elde edilmiş kolye çeşitleri bulunur.

Sonsuzluk İşaretli Kolye Nasıl Olur?

Sonsuzluk işaretli kolye nasıl olur? Sonsuz işaretinin bir kısmına kendi isminiz diğer kısmına sevdiğiniz kişinin isminin yazılı olduğu model, bir kısmına sevdiğiniz kişinin adı diğer tarafı taşlarla süslenmiş modelleri, bir tarafı nazar boncuklu süsleme ile diğer tarafında sevdiğiniz kişinin baş harfi, ya da düz sade sonsuzluk işareti ile zincir kısmına konumlanmış bir nazar boncuğu, kelebek, kalp gibi envaı modelde ve seçeneklerde sonsuzluk kolyesi modelleri bulunmaktadır. Bu kolyeler arasında en sık tercih edilen değerli madenden yapılmış altın ve gümüş olan türleridir. Boynunuzda çok zarif ve zengin duran bu sonsuzluk kolyeleri için herhangi bir özel gece ya da özel gün gerekmez. Günün her anında her gecede kolaylıkla taşıyabileceğiniz ve tüm giysilere uyumu sayesinde size pratik kullanım imkânı sunan sonsuzluk kolyeleri çok kullanışlı ve anlamlı aksesuar türleridir.

Neden Sonsuzluk Kolyesi Tercih Edilmelidir?

Sonsuzluk kolyesinin tercih edilmesi açısından birden fazla sebebi vardır. Bunların başında sonsuz aşkı ve sevgiyi, bağlılığı, sadakati gibi duyguların ifade edilmesini sağlayan araçlar olmasıdır. Bir diğer sebep olarak da dini anlamı. Dini anlamda 8 rakamı, inisiyasyonun sayısıdır. Ruhsal bakımdan mutluluk ve cenneti simgeleyen diriliş ve yenilenme ile ilişkilidir. Ayrıca manevi büyümeyi ifade eden anlam içermektedir. Bu sembol farklı farkındalık seviyeleri açar. 

Sonsuzluk sembolünün takı modasında ki yeri son derece önemlidir. Birçok farklı takı türlerine kullanılan ve her defasında popülerlik kazanan bu sembol farklı tarzdaki insanların beklentilerini ileri seviyede karşılamaktadır. Minimal kolye tarzında veya abartılı tarzlarda da bulabileceğiniz bu kolyeler genel tasarım itibari ile ince zincirlerde kullanılan modelleri ile popülerdir. Ancak çok farklı tarzlarda da karşınıza çıkması ile her defasında büyüleneceğiniz sonsuzluk kolyeleri hem gece şıklığınızı tamamlamak adına hem de günlük kombinlerinizi tamamlamak adına son derece doğru ürünlerdir. Aralarından seçeceğiniz taşlı ya da taşsız modelleri sayesinde tarzınızı kolay bir şekilde yansıtmanızı sağlayan bu kolyeler her yaşta ki kadının severek kullanabilecekleri kolye çeşitleridir. Üzerine oyularak yazılan isimli olan sonsuzluk kolyesi sevgilinize verebileceğiniz en değerli hediye olurken, taşlarla süslenmiş sonsuzluk kolyesi annenize alabileceğiniz harika bir anneler günü hediyesi olabilmektedir. Sonsuzluk işareti üzerinde bulunan birbirinden farklı detaylar sayesinde kendi tarzınıza en uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz. 

Takılar kadın erkek herkesin çok eski yıllardan günümüze kadar kullandıkları objelerdir. Takı çeşidi ne olursa olsun mutlaka herkesin kendinden bir parça bulabileceği bir takı vardır. Bu bazen sadelik, şirinlik, çekicilik, uyum gibi alanlarda olsa bile bazen de sadece sıcaklık hissederek satın alacağınız aksesuarları severek kullanırsınız.  Her gün kıyafetinize uyacak aksesuarları takıp çıkarırsınız. Ama bazı aksesuarlar vardır ki takıldığı andan itibaren giydiğiniz her kıyafete uyumu, rahat kullanımı ve geçmeyen modası ile âdeta sizin bir parçanız oluverir. İşte sonsuzluk kolyesi modelleri de tamda böyle olan aksesuar türlerindendir. So CHIC siz değerli kullanıcıları için özenle hazırlanmış sonsuzluk kolye modellerini siz değerli kullanıcılarına sunmaktadır. Bütçenizi zorlamayacak şekilde satın alabileceğiniz sonsuzluk kolye fiyatları modeller arasındaki farklılıklardan ötürü değişebilmektedir. Bütçenizi zorlamadan sahip olabileceğiniz bu kullanışlı ve şık ürünlere bu sayede ulaşmanız hiç te zor değil. Farklı materyallerden yapılmış olan kolyeler arasında fiyat performansı açısından en üst seviyede olan pırlanta sonsuzluk kolyesi iken hem dayanıklılığı hem de görünüşü arasından en sık tercih edilen sonsuzluk kolyeleri ise altın sonsuzluk kolyesi ve gümüş sonsuzluk kolyesidir. Kullanımı sırasında dikkat edeceğiniz birkaç ufak detay sayesinde ömür boyu sorunsuz kullanabilir modası hiç geçmeyen bu anlamlı aksesuarı boynunuzda taşıyabilirsiniz. Sonsuzluk kolyelerini incelemek için So CHIC sayfasına göz atabilirsiniz. Sizlerde dikkat çekici sonsuzluk kolyeleri ile göz kamaştırıcı bir havaya sahip olmak istiyorsanız akit kaybetmeden sayfayı ziyaret edebilirsiniz. back to top

UYARI!