En Yeni Tasarımları Keşfet!

Yonca Kolye

(8 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle (1)
Tema (1)
Taş İsmi
Taş Rengi
Koleksiyon
Materyal Rengi
Kolye Uzunluğu
Fiyata Göre
Tema
(3)
(11)
(50)
(57)
(72)
(23)
(69)
(15)
(23)
(20)
(41)
(10)
(14)
(2)
(15)
(17)
(11)
(3)
(59)
(8)
(6)
Taş İsmi
(1)
(2)
(1)
(4)
Taş Rengi
(6)
(1)
Koleksiyon
(1)
(1)
Materyal Rengi
(4)
(2)
(2)
Kolye Uzunluğu
(2)
(1)
(2)
(2)
(1)
Fiyata Göre
Tema Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster (1)
Daha Fazla Göster

Yonca Kolye

Takılar her kadın tarafından en çok kullanılan ve bir kıyafeti tamamlamak için en çok ihtiyaç duyulan şeylerden biridir. Pek çok giyim tarzının genel olarak kabul edildiği belirli kalıplar içerisinde belli bir çizgide dizayn edilmiş olan takı modelleri vardır. Bunlar öyle tasarımlardır ki her zaman için her dönemde kabul görür ve her zaman takılır. Yani bu tip takıların modası hiçbir zaman, asla geçmez. Genellikle her tür kıyafete uyum sağlar ve hayatın her alanında kullanıma hazırdır. Aynı zamanda böyle belli bir kalıba uygun olan herhangi bir takı modeli her ortamda da takılabilir aynı zamanda da kurtarıcı bir takı olabilir. Kurtarıcıdan kasıt olarak her kıyafete uygun olması ve her tür kıyafete ve de her tür davete ya da günlük hayata uyum sağlayabilecek olanaklara sahip olmak gibi nedenlere bağlı olmak şartıyla her an her takıya alternatif olabilecek tarzda olan takı çeşitleridir. Bunun yanı sıra bu tarz takı modelleri yine aynı sebeplerden dolayı çok da kolayca karar verebileceğiniz ve alacağınız kişi tarafından beğenilmemesi imkânsız olan takı modelleridir. Örnek vermek gerekirse, mesela yonca kolye de tam olarak bu tip bir takı türü olarak bilinir.

Neden Yonca Kolye?

Yonca, çok uzun yıllardır hatta buna yüzyıllar boyunca demek çok daha doğru olacaktır şansı temsil eder. Tarihsel süreçten, eski çağlardan beri bilinen bir şey vardır ki o da bazı ikon haline gelmiş olan sembollerin bir takım anlamları olduğudur. Herhangi bir şeyin ya da herhangi bir şekli, bir modeli üzerinizde ya da evinizin herhangi bir köşesinde bulundurmanın insanlara şans, bereket ya da aşk gibi çeşitli anlamlara geldiği ve bu konuda insanlara enerji olarak ya da inanç bakımından şans getirdiği bilinen ve herkes tarafından kabul edilen sembolik anlamlar yüklenen bir takım eşya ve şekiller vardır. Hatta bu tip konular o kadar çok yinelenmiştir ki bu durum tarihte de böyledir, şimdi içinde bulunduğumuz bu dönemlerde de bu şekilde bir inanç sistemi sürüp gitmektedir. Yoncanın veya haşhaş gibi bitkilerin her zaman için şans ve bereket sembolü olarak bilindiğini tarihle uzaktan yakından birazcık oldun ilgisi olmuş olan herkesi bilir. Bu nedenle tarihe tanıklık etmiş insanların da en yakından şahit olduğu gibi geçmiş çağlarda insanlar bu konularla pek bir yakından ilgilenmiş ve bu alanda pek çok da eser vermişlerdir. Kimi zaman bir mağara duvarında, kimi zaman ise o çağlara ait bir kadının boynunda ortaya çıkmış modellerdir. Mutlaka ama mutlaka geçmiş çağlardan içinde bulunduğumuz bu zaman zarfına kadar gelebilmiş ise kesinlikle bir miktar bile olsa doğruluk payı vardır. Eskilerin ateş olmayan yerden duman çıkmaz dediği gibi herhangi bir şey insanlar tarafından bu kadar ısrarla yinelenerek uzun yıllar içinde pek çok kere sembolleştirilmiş olması ve de bu kadar çok yaygın bir şekilde insanların hayatına net bir şekilde girmiş ise bunun muhakkak gerçeklik payı var demektir. Sonuç olarak geçmişte insanlar bir şeyleri her zaman deneme yanılma yöntemi ile bulmuş ve doğruluklarını fark etmişlerdir. Bu nedenle de ilk çağ insanlarının fikirleri ve hayattan yaptıkları çıkarımları son derece önemli olmuştur. İçinde bulunduğumuz bu zaman zarfında da bu inançlar devam etmektedir ve gelecekte, içinde bulunacağımız tüm dönemlerde de bu tip fikirlerin doğruluk payı aynı oranda devam edecektir. Yonca her zaman için şansın ve bereketin sembolü olmuştur ve bununla birlikte insanlar hayat boyu bu inançlar içerisinde çeşitli kolye, bileklik, yüzük, küpe ve benzeri pek çok takı ve aksesuarda yonca bitkisinin çeşitli türlerinin de stilize edilmiş halini görebiliriz. So CHIC mağazalarının vitrinlerinde ve kataloglarında So CHIC yeni sezonunda yer alan yonca kolyeler de son derece şık tasarımları ile içerisinde bulunduğumuz zaman zarfının kadınlarını bekliyor olacaktır. Yonca kolye her dönemde insanlara şans getirmiş şimdi bu dönemde de So CHIC markasının muhteşem tasarımları arasında yer alan modelleri ve So CHIC markasının güvencesi altında günümüz kadınlarına şans getirmeye devam edecektir.

So CHIC Yonca Kolye Modelleri

Her yeni sezonda yepyeni tasarımlara imza atan So CHIC markasının yetenekli tasarımcıları, her dönemin asla değişmeyen ve de hiçbir zaman değişmeyecek olan belirli bir kalıba uygun ve her dönemin modası haline gelmiş olan tasarımları da hiçbir zaman unutmamış ve bu modeldeki takı ve aksesuarları dönemin modasına ayak uydurabilecek bir şekilde sizlere sunmaya devam etmiş ve etmektedir. Yonca kolye modelleri, her yeni sezonda stilize edilmiş ve o dönemin tarzına uyum sağlayacak biçimde dizayn edilmiştir. So CHIC takı tasarımları arasında en çok tercih edilen kolye modelleri arasında yer alan bir model olarak yonca kolye son derece şık bir biçimde dizayn edilmiştir. Yonca kolyeler içinde bulunduğumuz bu zaman zarfının modası olan gümüş ya da gümüş üzeri altın kaplama modelleri ile üzerinde zirkon taşlar bulunan birbirinden şık modeller ile dizayn edilmiştir. Tüm bunların da yanı sıra içinde bulunduğumuz bu dönemin modası olarak beyaz altın yonca kolye modelleri de son derece büyük bir ilgi ile karşılanmıştır.

En Anlamlı Hediye; Yonca Kolye

Kadınlar için hediye seçimi son derece zor görünse de aslına bakarsanız size bu konuda bazı tüyolar vermemiz gerekir. Öyle tasarımlar vardır ki, hiçbir zaman modası geçmez ve hiçbir zaman değerini yitirmez. Bir şeyin modasının geçmediği halde her zaman son moda bir görünüme sahip olması da ayrı bir konudur. So CHIC markasının muhteşem tasarımları ile geliştirilmiş olan çiçek kolye modelleri arasında yer alan yonca kolye modelleri bu konuda en iyi örnek olabilir. Hem son derece modern ve şık hem de alışılmış bir hale gelmiş olan belirli bir kalıba uygun tasarımlar herkesin ilgisini çekecektir. Ayrıca şans getirdiğine inanılan bir yonca kolye hediye olarak alındığı zaman bu karşı tarafa şans getirmesini düşündüğü anlamına gelen çok anlamlı bir hediye olacaktır.

Beyaz Altın Yonca Kolye

So CHIC markası, beyaz altın modelleri içerisinde en güzel ve en göz alıcı modelleri gözler önüne serer. Yeni sezon kataloğunda beyaz altın zarafeti ile buluşan yonca kolye modelleri son derece şık bir biçimde dizayn edilmiştir. Son derece şık bir tasarıma sahip olan yonca kolye modelleri beyaz altın ile birlikte hem son derece ışıltılı hem de daha uzun bir süre kullanım açısından önemli olacaktır. Yonca kolye modelleri beyaz altın ile buluştuğunda kararma yapma riski de tamamen ortadan kalkar ve hayat boyu kullanıma uygun bir hale gelir. Aynı zamanda üzerinde zirkon kaplama taşlar bulunan bir yonca kolye çok hoş bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Gümüş Yonca Kolye

Yonca kolye modelleri arasında gümüş olanları sağlıklı bir seçenek olacak ve alerji yapma riskini de tamamen ortadan kaldıracaktır. Renk olarak da her kıyafet ile uyum sağlayabilir. Bu nedenle gümüş de çok fazla tercih edilir.

back to top

UYARI!