En Yeni Tasarımları Keşfet!

Yusufçuk Kolye

(5 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle (1)
Tema (1)
Taş İsmi
Materyal Rengi
Kolye Uzunluğu
Fiyata Göre
Tema
(3)
(10)
(53)
(61)
(79)
(27)
(75)
(15)
(26)
(21)
(44)
(13)
(14)
(3)
(14)
(19)
(12)
(3)
(63)
(8)
(5)
Taş İsmi
(2)
(3)
Materyal Rengi
(3)
(2)
Kolye Uzunluğu
(1)
(1)
(2)
(1)
Fiyata Göre
Tema Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster (1)
Daha Fazla Göster

Aksesuarlar her kişi için ayrı bir anlam ifade eder. Farklı yüzükler, bileklikler, küpeler, kolyeler her insanın kendi tarzını ortaya koymalarında büyük etken yaratır. Bazı aksesuarlar ise kendi tasarımları sayesinde herkesin gönlünü fethetmiş yapıya sahiplerdir. Bunlardan biri de yusufçuk kuşu kolyesi ya da yusufçuk böceği kolye olarak bilinen tasarım kolyelerdir. Bu tasarım kolyeler farklı tasarlanmış yapıları ile birçok kadının boynunu süsleyen kolye modelleridir. Kolye üretiminde pek çok farklı malzemeler kullanılabilir. En sık tercih edilenleri ise altın yusufçuk kolye, gümüş yusufçuk kolye modelleridir. Her kıyafet kombinine rahatlıkla kullanabileceğiniz bu modeller boynunuzdan çıkaramayacağınız kaliteli yapısı sayesinde ise uzun süreli kullanım imkânı sunan takı çeşitleridir. Düz altın kolye modellerinden ise So CHIC özgün tasarımları ve hayran bırakan yusufçuk kolye modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

Yusufçuk kolyesi modelleri arasında 14 ayar altın yusufçuk kolye ve altın kaplama yusufçuk kolye fiyatları ile bütçe dostu kolye çeşitleri karşınıza çıkıyor. Kolyeler günlük kıyafet kombininizi tamamlayabileceğiniz avantajlar sunarken ruh halinizi en doğru şekilde yansıtabileceğiniz seçeneklerde bulunuyor. Fantezi, spor, klasik, retro, minimal gibi farklı tarzlarda üretilen kolye modellerinin model skalası son derece geniştir. Birçok farklı Yusufçuk altın kolye modelleri ile şıklığı yakalamanız mümkün. Boynunuza takar takmaz hemen herkesin dikkatini çeken bu modeller her bir modelin kendine özgü detayı ile zevkinizi ortaya çıkarmayı başarıyor. Hayvan figürlü kolye modelleri gibi yusufçuk kolyeler genel havası olarak daha çok klasik tarzda kabul edilseler bile geliştirilen farklı tarzları sayesinde her giyim tarzına rahatlıkla uyum sağlayacağınız türleri ile daha geniş kullanım kitlesine ulaşmayı başarmaktadır. Farklı zincir modelleri ve zincirlerin farklı uzunlukları tercih edilerek dilediğiniz tarzda takabileceğiniz kolye seçenekleri bulunuyor. Uzun zincir tercih ederek daha özgürlükçü ve gündelik bir tarz yakalamışken daha kısa zincir modelleri ile klasik ve fantazi bir tarz yakalayabilirsiniz. Kısa ya da uzun zincirlere takacağınız uç kısmın modeli de tarzınızı yansıttığınız bir diğer etken olmaktadır. Yusufçuk kolye ucunun genel havası ve takılacağı zincirin kalınlığı, uzunluğu gibi detaylarda nasıl bir tarzda kullanmak istediğiniz belirleyen bir unsurdur. Yusufçuk kuşu kolyesini dilerseniz minimal kolye modellerinden biriyle kombinleyerek kullanabilirsiniz. 

Yusufçuk Kolyesi Nasıldır?

Her kombinin ayrılmaz bir parçası olan takı çeşitleri, stilinize ayrıcalık katar. Son dönemlerde farklı tasarım fikirleri ve görünümleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran doğal taşlı kolye modelleri ile birlikte yusufçuk kolyelerde kombinlerinizin ayrılmaz parçası yolunda ilerlemektedir. Görünüş olarak aynı zamanda bir kelebeği andıran bu tür kendi sınıfında uçan bir böceğe, sinek türüne hatta kuşa da benzetilmektedir. Boyunlarınızı süsleyen bu tasarım altın ve gümüş madenlerle yapılan kolye çeşitlerinde son derece etkileyici bir hava yaratır. Dört kanadı, gövdesinin kanatlarının altından uzayıp gitmesi tasarımı konusunda çok fazla fikirlere eğilimi sebebiyle birçok değişik tarzlarda karşımıza çıkmaktadır. Her bir kanadının farklı renk taşlarla süslenmesi, tek renk taşların kattığı ışıltı, gövdesinin ayrı kanatlarının ayrı renk taşlarla süslenmesinin kattığı ambiyans, düz taşsız modellerinin sunduğu saflık. Kısacası yusufçuk kolye modelleri üzerinde birbirinden farklı tarzlara ulaşılmaktadır. Sizler tamamen kendi zevkinize uygun olanı seçip satın alarak bu kolye çeşidini boynunuza da çok uzun yıllar koruyabilirsiniz. Yusufçuk altın kolye modelleri ile boynunuzdaki ışıltı ve zenginlik sayesinde kendinizi her daim şık ve iyi hissedebilirsiniz. 

Yusufçuk Kolye Anlamı Nedir? Neden Yusufçuk Kolyesi Tercih Edilmelidir?

Günlük hayatınızda takılan takıların birçoğu farklı anlamlar ifade eder. Kendinize ya da sevdiklerinize aksesuar seçimi yaparken genelde bu anlamlara dikkat çekilir. Yusufçuk kolyenin anlamı ise aşk ve ölümsüzlüğü yansıtmasıdır. Yusufçuk kuşu kişinin tek eşli olmasını ve eşi için ölümü göze alacak kadar onu sevmesini ifade etmektedir. Bu sebeple sonsuz sevgi ve sadakati tam anlamıyla yansıtan kolye sevgilinize ve eşinize alabileceğiniz çok anlamlı bir hediye olmaktadır. Bazı inanışlara göre yusufçuk insanların karşısına nadir çıkan bir böcektir. Bu sebeple yusufçuk görüldüğü vakit dilek tutulması gerektiği söylenir. Bu gibi farklı anlamlardan dolayı neden yusufçuk kolyesi tercih edilmelidir? sorusunun cevabı da ortaya çıkmış olmaktadır. Bunun yanı sıra yusufçuk kolyesinin tercih sebepleri arasında görüntüsünün zarif, nadide olması ve aşkı temsil ettiği için çok kullanılan bir model olduğu söylenebilir. Boynunuzda anlamı olan bir kolye taşımak istiyorsanız yusufçuk kolyeler tam size göre. Hediye vermek anlamında da son derece doğru bir seçim olan bu kolye modelleri ile sevdiklerinizi mutlu edebilir onlara olan sevginizi, bağlılığınızı bu yusufçuk kolye modelleri ile gösterebilirsiniz. 

Yusufçuk Kolyeler ile Özel Hissedin

Kolye aksesuarları bizlere takılardan daha fazlasını sunar. Kendinizle bütünleşeceğiniz, tarzınızı yansıtabileceğiniz, anlamı olan kolyeler ile her daim daha mutlu hissedersiniz. Hediyelik kolye modeli olarak yusufçuk kolyeyi tercih edebilirsiniz. Aksesuarlar sadece giyim tarzınıza uygun olsun ya da eksikliği tamamlansın diye tercih edilmezler. Tercih edilmelerinin en büyük sebeplerinin başında kendinizi yansıtmanın en doğru ve kolay yolu olmasıdır. Derin, anlamlı, hoş ve çekici görünümleri ile karşınıza çıkan yusufçuk kolyeler de bu kolyelerden biri.  Farklı tasarımlarda üretilmiş modelleri ve materyalleri sayesinde size eşsiz kullanım imkânı sunan yusufçuk kolyeler geçmeyen modaları ve büyük anlamları ile her geçen yıl değişen farklı tasarımları sayesinde sizin gönlünüzü fethetmeye devam ediyor. Özellikle sevgilinize ya da eşinize anlamından dolayı gönül rahatlığı ile verebileceğiniz bu anlamlı kolye sayesinde belki de dile getiremediğiniz duyguları bu yusufçuk kolye hediyesi ile anlatabilirsiniz. Elbette sadece anlamından dolayı kullanılmıyor. Birbirinden şık tasarımları ile beğenileri üzerine çeken yusufçuk kolye modelleri günlük kullanıma uygunluğu kadar gece kullanımına ve özel davetlere uygun olan modelleri ile çok yönlü bir kullanım sağlıyor. Yusufçuk kolye tercih edilmesinin sebepleri arasında bu özelliği de yer alıyor. Gümüş ve altın gibi madenler kullanılarak üretimi yapılan yusufçuk kolye her yaştaki kadının boynunu eşsiz bir görünüme kavuşturmayı başarıyor.

Yusufçuk Kolye Modelleri

Yusufçuk bir türdür, ancak kolye aksesuarlarında kullanılan yusufçuk modellerinin çok fazla çeşidi bulunur. Farklı malzemelerden üretilen yusufçuk kolyelerin en dikkat çekici olanları altın ve gümüş madenlerden yapılmış olan modelleridir. Tercihinize göre 8 ayar, 14 ayar, altın kaplama ve gümüş yusufçuk kolye modellerini seçebilirsiniz. Birçok farklı modelleri içerisinde en sık tercih edilen modeli ise gümüş madeninden yapılmış olan yusufçuk kolyelerdir. Gümüşün kendine has olan gri rengi ve yusufçuk kuşunun üzerine konumlandırılmış taşlar ile muhteşem bir uyum yakalayan bu kolye modelleri ile boynunuz çok zarif, şık ve zengin görünecek. Yusufçuk kolyesinin anlamı ve görünümü itibariyle de her kıyafete rahatlıkla giyebilme ve her an şık kalabilmenizden dolayı çok fazla tercih ediliyor. Bazı yusufçuk kolye modelleri ile daha minimal bir tarz yakalayabilirsiniz. Hiç taşı olmayan, minik boy, bir plaka üzerine çizilmiş olanı, çerçeve şeklinde yusufçuk modeli, kanatlarına konumlandırılmış nazar boncuklu olanları ve daha pek çok farklı seçeneği ile dilediğinizi seçerek kendiniz için en uygun olan modele sahip olabilirsiniz.

Yusufçuk Kolye Fiyatları

Aynı zamanda sevdikleriniz için mükemmel bir hediye olan bu aksesuarlar fiyat bakımından da farklı bütçelere hitap eden özelliğe sahiptir. Yusufçuk kolyesi fiyatları kullanılan taşlar, zincir boyutu, yusufçuğun modeli ve kolyenin üretildiği malzeme gibi unsurlardan dolayı farklılık gösterebilmektedir. So CHIC sayesinde farklı model ve fiyat seçenekleri ile bu ürünlere istediğiniz anca sahip olabilir ve beğendiklerinize uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. 

back to top

UYARI!