En Yeni Tasarımları Keşfedin!

Premium Created Taş Nedir?

Premium Created Taş Nedir?

Premium Created taş; dünyada doğal olarak bulunan bir mineralden oluşmaktadır. Bu mineral kusursuz kesim tekniğiyle işlenmesi sonucunda mükemmel bir parlaklığa sahiptir.
Her kadın için vazgeçilmez bir ışıltı sunan Created taş; kusursuz parlaklığa sahiptir. Ayrıca diğer taşlarla çıplak gözle veya loupe’la (büyüteçle) kıyaslanamayacak kadar mükemmel bir kesime sahiptir. Üstelik bu değerli taşa daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz.
Laboratuvar pırlantasına yeni bir yorum.
Dünyada kuyumculuk sektöründe kafa karışıklıklarına sebep olan laboratuvar pırlantası ise karbon elementine laboratuvar ortamında müdahale edilmesi sonucu oluşur. Bu sebeple Premium Created taş ile karıştırılmamalıdır. Çünkü Premium Created taş tamamen doğal olan mineralin 57 fasetle kesilmesi sonucu oluşur.

Değerli Taşların 4 Ana Kriterlerine Yeni Bir Soluk...

Şimdiye kadar değerli taşların kriterleri 4 ana unsur ile sınırlandırılmıştı. Ancak evrenin sonsuz yaratıcı gücünden ilham alan So CHIC… mücevher dünyasına yeni bir soluk getirdi ve Premium Created taşı sahneye çıkardı.
Created, yani yaratıcılık: 5C…
CREATED özelliği ile 4 ana unsuru 5’e yükseltmiş oldu;
CREATED – CUT – CLARITY – COLOR – CARAT…

Premium Created Esin Kaynağımız...

Gold Premium Created mücevherler; şıklığı seven kadınların, hem en özel günlerinde hem de gündelik hayatlarının vazgeçilmez bir parçası.
Birbirinden tarz, şık kesimli değerli taşları ile sertifikalı bir tasarımla, kişisel koleksiyonunuzun en güzel parçası şüphesiz ki Gold Premium Created serisinden olacak.
Üstelik So CHIC… ayrıcalığı ile size ömür boyu bakım garantisi sunmaktadır.

Cushion Kesim Mücevherler

Markiz Kesim Mücevherler

Baget Kesim Mücevherler

Trapez Kesim Mücevherler

back to top

UYARI!