Yaz İndirimi Sepette Net %15 İndirim!

Takı Setleri

(0 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Taş İsmi
Taş Rengi
Fiyata Göre
Taş İsmi
(3)
(6)
(1)
(3)
(5)
(2)
(3)
(2)
(2)
(2)
(15)
(4)
(1)
(1)
(12)
(1)
(5)
(4)
(133)
(15)
(121)
(2)
Taş Rengi
(1)
(120)
(4)
(7)
(7)
(15)
(3)
(3)
(4)
(19)
(1)
(1)
(19)
Fiyata Göre
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Özenle tasarlanmış ve görünümü ile kendine hayran bırakan bir takı, yalnızca bir takı modeli olmaktan çıkarak kişiliğinizin yansımasının alternatif bir yoludur. Işıltısı ile gözlerinizi kamaştıran So CHIC takı setleri, sizleri özel ve biricik hissettirirken ruhunuzu ve enerjinizi yansıtacaktır. Her biri özenle tasarlanmış olan takılar birer sanat eseri niteliğinde ele alınır. Tasarımı süresince detaylarıyla zarafetin ve estetiğin birleşimini mükemmel bir şekilde sunar Zarif ve dinginlikten yanaysanız, sade ve şık takı seti modellerini tercih edebilir, daha hareketli bir kişiliğe sahipseniz cesur ve göz alıcı takı seti modellerini kullanmak isteyebilirsiniz.

So CHIC takı seti modelleri, tarzınıza ve modunuza uygun alternatifleri ile sizlere geniş bir skala sunar. Estetik görünümün ve şıklığın yanı sıra dayanıklılığın en temel noktalardan olduğunu savunan So CHIC, alanında uzman kişilerin ellerinden geçen takı setlerini özenle işler ve kontrol eder. Işıltının büyülü dünyasına kendinizi kaptıracağınız takılar düğün, nişan, doğum günü, yıl dönümü veya yalnızca kendinizi şımartabileceğiniz özel anlarınız için mükemmel bir fırsat oluşturur. Kendinizin yanı sıra sevdiklerinizin de unutulmaz anlar yaşayabilmesi için sizlere yalnızca binbir çeşit model ve renk arasından seçiminizi yapmak kalır. Her bir takı setinin birer hikaye anlattığı düşüncesi ile hareket eden So CHIC, sizin hikayenizin de bir parçası olabilir.

Her Tarza Uygun Takı Seti Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

Her gününüze ve her anınıza mükemmel bir uyum sağlayacak takı setini bulmak zorlayıcı olsa da So CHIC, sunmuş olduğu çeşitleri ile kendinize en uygun alternatifleri bulmanızı sağlar. Her tarza uyum sağlayabilecek takı seti modellerinin belirli özellikleri detaylı bir şekilde incelenmiştir:

  • Her tarza uyum sağlayabilecek takı setleri, farklı stillerin bir araya gelmesi ile bilinir. Ana temaları aynı olsa da içerdikleri takı parçaları ile genel bir çeşitlilik yelpazesi sunar. Sunulan bu çeşitlilik ile bir gün şık ve zarif bir takı setini tercih edebilecekken bir gün daha salaş ve spor bir tarzı tercih edebilirsiniz.
  • Moda dünyası güncel oluşu ile süreklilik arz eder. Güncel trendler ile eş bir şekilde ilerleyen moda, bazen uzun bir süre aynı kalırken bazen kısa aralıklarla değişebilir. Takı setlerinde modayı ve güncel olan trend anlayışını kabul etmek ise sezonun renklerini ve stillerini yansıtmaktan geçer.
  • Katmanlama trendi farklı uzunluklardaki kolyeler, ince bileklikler veya yüzükler gibi seçenekleri içerir. Tarzınıza derinlik ve kişisellik katmanızın en mükemmel yolunu yansıtır.
  • Her tarzı yansıtabilecek nitelikteki takı setleri, kaliteli malzemelerden üretilerek dayanıklılığı artırılır ve uzun ömürlü bir kullanım sunar. Kaliteli malzemeyle tasarlanmış olan takı setleri, yalnızca özel günlerde değil aynı zamanda günlük kullanımda da sizlere eşlik edebilir.

Bütün özellikleriyle So CHIC takı seti modelleri, her dönemin en sık tercih edilen setleri arasında yer almayı başarır.

Hangi Takı Setleri Günlük Kullanım İçin Uygundur?

Günlük kullanım için uygun olabilecek takı setleri, kişinin kendi karakterini en uygun şekilde yansıtabileceği tasarımları da içerir. Hareketli ve enerjik yapıya sahip olan bir kişi daha dinamik seçimlerde bulunacakken sakin ve dingin yapıya sahip bir kişi ise daha sadelikten yana olacaktır. En önemli konu, tarzınızı yansıtan takı setinin seçimini yapmaktır. Kendi tarzınıza en uygun takı seti seçimini yapmanız, kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. So CHIC, günlük kullanım için uygun takı setlerini sizler için tasarlar ve beğeninize sunar. Baget kolye modelleri, günlük kombinlerinizde işe giderken, arkadaşlarınızla kahve içerken ya da akşam yemeklerinde her tarz kıyafetle rahatlıkla kombinlenebilecek kolyelerdir. Bu kolyelerin takı setleri tercih edildiğinde bütünlük oluşturularak estetik bir görünüm elde edilebilir. Baget kolye modelleri ile tasarlanan takı setlerinin günlük hayatta en sık tercih edilen takı modelleri olduğunun görülmesi, baget modellere olan ilgiyi artırır.

Takı Seti Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Takı seti seçiminde, hangi tasarımın ve modelin tercih edileceğine karar verebilmek için, öncelikli olarak takı modellerinin kullanım amacını belirlemek çok önemlidir. Günlük kullanımlar, özel etkinlikler veya hediye almak gibi seçenekler, kullanım amacını belirleyici noktalardır. Seçimin hangi amaç için yapılacağının seçilmesinin ardından uzun ömürlü bir kullanım süresi elde edebilmek için tasarımında kullanılan malzemelerin dayanıklı olmasına dikkat edilmelidir.

Minimalist, vintage, modern veya daha farklı tarzların barındığı geniş tasarım yelpazesi içerisinden tarzınıza en uygun takı setinizi bulmak, tamamen kişisel bir tercih aşaması olup sizin özgün tarzınızı yansıtır. Gündelik ya da özel herhangi bir anda kullanmayı tercih edeceğiniz takı setlerinin rengi, kombininizle uyumlu olmalıdır. Tasarlanmış olan malzemesinin yanı sıra içerdiği detaylar ve taşların bulunuşu, takı setini daha çarpıcı hale getirebilir. Kullanıcılarının görüşlerine büyük önem veren So CHIC, takı seti seçimlerinizde sizin tarzınızın yansımasının en önemli nokta olduğunu ve bu konunun size büyük bir mutluluk vereceği düşüncesini benimser.

Hediyelik Takı Seti Modelleri Nasıl Olmalıdır?

Hediye edeceğiniz kişi için özel olmasını istediğiniz takı seti seçimlerinizin kişiselleştirilebilmesi önemlidir. Kişinin karakterini ve tarzını yansıtabilecek secimler bulabilmenin yanı sıra sade ve zarif tasarımlarla hazırlanmış olan takı setleri, genel olarak herkesin beğenisini kazanabilir. Uzun ömürlü bir kullanım süresi sunabilmek için yüksek kaliteli malzemelerden tasarlanmış olmasına dikkat edilmelidir. Yüksek kalitedeki kaplamalar, tarnish veya solma gibi sorunlarla karşılaşabilme olasılığınızı da ortadan kaldıracaktır.

So CHIC renkli taşlı bileklik modelleri ile oluşturulacak takı setleri, hediyelerin çok daha ilgi çekici bir hale gelmesini destekler. Hemen her zevke uyum sağlayan taşlı modeller, hediyenin bir risk olma olasılığını ortadan kaldırması nedeniyle tercih edilmeye uygun takı seti modelleridir. Renkli taşlı bileklik modelleri değerlendirildikten sonra hediyelik takı seti modellerini inceleyerek bunlara uygun renk ve modelleri değerlendirmek, seçim yapma konusunda büyük bir kolaylık sağlayacaktır.

En İyi Takı Seti Nasıl Seçilir?

Takı seti seçimi yapılırken en iyi takı setini seçmeye özen gösteren kişiler, bunu nasıl yapacakları konusunda kararsız kalabilirler. Bu noktada So CHIC takı setlerinin hangi modellerinin hangi durum ve günler için uygun olduğunu bilmek, en iyi takı seçimi yapmayı kolaylaştırır.

Takı seçimi yaparken öncelikle küpelerin duruşuna, kulak yapısına uygunluğuna dikkat edilmesi ve ardından diğer parçaların bu küpelerle olan uyumuna bakılması, zarif bir görünüm elde edilmesi için önemlidir. Rodyum kaplama, rose altın kaplama ve sarı altın kaplama seçenekleriyle tüm renk ve modellere uyum sağlayabilecek tek taş küpeler ile her atmosferin en iyisi olabilmek mümkündür. Tek taş küpeler incelendiğinde en iyi takı setlerinin de nasıl seçileceğine dair birçok ipucu yakalanır.

Takı Seti Fiyatları Nedir?

Takı setleri, kombin yapmayı kolaylaştırması nedeniyle sıklıkla tercih edilen takı çeşitleri arasında yer alır. Aynı modelde ve aynı malzemelerle tasarlanan yüzük, küpe, kolye ve bileklikler bütünlük oluştururken aynı zamanda şıklığın ve zarafetin de öncelendiğini simgeler. Takı setlerinin aynı zamanda nişan, düğün gibi önemli törenlerde hediye edilecek bir takı modeli olması, onların fiyatlarını ve kalitelerini de düşündürür. Takı seti fiyatları, ayrı olarak temin edilen takılara oranla daha uygun fiyatlarla sunulur. Böylece aynı model ve renklerde takılara sahip olmak hem daha ekonomik hem de daha kolay bir hale gelir.

back to top

UYARI!