Babalar Günü'ne Özel Net %15 İndirim!

Yüzük

(0 Ürün)
null
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Taş İsmi
Taş Rengi
Fiyata Göre
Taş İsmi
(2)
(1)
(3)
(1)
(2)
(23)
(18)
(11)
(9)
(1)
(12)
(27)
(1)
(1)
(1)
(11)
(6)
(1)
(3)
(46)
(2)
(2)
(1)
(17)
(2)
(3)
(1)
(164)
(4)
(3)
(1)
Taş Rengi
(1)
(153)
(1)
(22)
(4)
(8)
(4)
(38)
(1)
(13)
(8)
(6)
(4)
(3)
(3)
(1)
(3)
(1)
(31)
Fiyata Göre
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Yüzük

Yüzükler, günümüzde hem kadın hem erkekler tarafından tercih edilen ve kıyafetlerin tamamlayıcı bir parçası olarak karşımıza çıkan takılar arasında yer alıyor. Her ne kadar erkekler tarafından da tercih ediliyor olsa da yüzük modellerinin kadınlar için ayrı bir yeri bulunuyor. Özellikle evlilik teklifi ya da çeşitli özel günlerde tercih edilen tektaş yüzük ve baget yüzük gibi daha özel yüzük modelleri, kadınların en çok beğendiği yüzük çeşitleri arasında yer alıyor. Siz de eşinize ya da sevdiklerinize özel günlerde onların tarzını tamamlayacak çeşitli yüzük modelleri Anneler Günü hediyesi olarak edebilir, özel günlerinizin çok daha unutulmaz bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. So CHIC özel tasarımlara sahip çok tarz erkek yüzük modelleri de sunuyor. Peki, kadınlar ve erkekler için tasarlanan farklı yüzük modelleri nelerdir ve bu yüzükler hangi kıyafetler ile birlikte kullanılmalıdır?

Kadın Yüzük Modelleri

Kadınlar için özel olarak tasarlanan So CHIC yüzük modelleri ince işçiliği ve benzersiz yapısı ile dikkat çekiyor. Kadınların zarif tarzını ortaya çıkarmak için özel olarak tasarlanan bu yüzük modellerinden farklı tarzlardan hoşlanan kadınların beğenisine sunulan yüzlerce farklı yüzük modeli de buluyor. Böylece siz de sevdiklerinizin ya da eşinizin tarzına uygun yüzük modellerine So CHIC avantajları ile ulaşabilir, hayalinizdeki hediye yüzük modellerine çok daha kısa sürede sahip olabilirsiniz.

So CHIC’de kadınlar için özel olarak tasarlanan farklı birçok yüzük modeli bulunuyor. Hem özel günlerinizde hem de günlük hayatınızda kullanabileceğiniz farklı yüzük modelleri sayesinde sizde bulunduğunuz her ortamda gözlerin üzerinize toplanmasını sağlayabilir ve kendi benzersiz tarzınızı yansıtabilirsiniz. Sevgiliye yüzük alma fikri aklınıza düştüğünde ilk bakacağınız yer SO CHIC'in benzersiz yüzük koleksiyonu olmalıdır.Yenilenen tasarımları ile So CHIC her yaş grubuna hitap eden farklı yüzük modellerini de bir arada sunuyor. Böylece siz de sadece sevgililer gününü ya da yıldönümü gibi özel günlerde eşinize değil aynı zamanda anneler günü gibi diğer özel günlerde de hediye olarak anne yüzükleri arasından hoşunuza gideni tercih edebilirsiniz.

So CHIC tarafından tasarlanan tüm yüzük modellerinde, uzun süreli kullanıma dayalı olarak oluşabilecek tüm sorunların önüne geçmek ve daha kaliteli bir görünüm oluşturmak için gümüş ya da altın tercih edilmektedir. Bu malzemelerin benzersiz görüntüsü yüzüklerin çok daha ön plana çıkmasını sağlayarak oluşturacağınız tasarımlarım daha dikkat çekici hale gelmesini sağlıyor. Yüzük alırken çok daha uygun fiyat avantajlarından yararlanmak ve bununla birlikte gün içerisinde çok daha rahat kombinlenebilecek yüzük modelleri isteyen kişiler genellikle gümüş yüzük modellerini tercih ediyor. Gümüş yüzükler kendini özel gri ve parlak yapısı sayesinde özellikle günlük kıyafet kombinlerinin çok daha dikkat çekici hale gelmesini sağlıyor. Siz de çeşitli tarzlarda oluşturulmuş gümüş yüzük modelleri ile günlük kıyafet tarzınızın çok daha dikkat çekici bir hale gelmesini ve tüm gözlerin sizin üzerinize toplanmasını sağlayabilirsiniz.

Kadınlar için özel olarak tasarlanan yüzüklerde farklı birçok tasarım ve model seçeneği bulunuyor. Bu noktada yüzüğün kullanım amacı da satın alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer detaydır. Günlük kullanıma uygun yüzük modelleri inci yüzük gibi genellikle daha sade ve zarif yapılarıyla dikkat çekerken bununla birlikte özel günlerde kullanılacak olan ya da evlilik teklifi gibi özel anlar için tasarlanan yüzük modelleri de bulunuyor. Nişan yüzüğü ve alyans olarak genellikle tamtur yüzük modelleri tercih edilirken doğum hediyesi ve yıldönümü hediyesi olarak beştaş yüzükler tercih edilmektedir.ve Evlilik teklifi için genellikle tektaş, pırlanta ve baget yüzük gibi yüzük modelleri tercih edilmektedir. Genel olarak evlilik teklifinde kullanılan yüzük modelleri ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Tektaş Yüzük Modelleri: Tektaş yüzük modelleri, günümüzün en çok kullanılan yüzükleri arasında yer alıyor. Tektaş yüzük modelleri farklı birçok tasarım seçeneği sayesinde tüm kadınlara hitap edecek farklı tasarımlar sunuyor. Böylece siz de eşinizin zevklerine uygun tektaş yüzüklere ulaşabilirsiniz. Tektaş yüzüklerde, farklı tasarım seçenekleri hem günlük kullanımlarda hem de özel günlerde kullanılabiliyor. Günlük kullanıma uygun olarak tasarlanan tektaş yüzükler genellikle daha sade ve şık tasarımlar ile oluşturulmaktadır. Bu sayede hem kot pantolon ve tişört gibi günlük kıyafetlerin hem de gömlek ve benzeri ofis kıyafetlerinin çok daha şık bir tarza sahip olması sağlanıyor. Tektaş yüzük modellerinin çok daha gösterişli ve daha büyük taşlardan oluşan pırlanta ya da baget yüzük modelleri ise elbise ve benzeri daha özel günlerde tercih edilecek kıyafetler ile kullanılmaktadır. So CHIC tektaş ve baget yüzük modelleri genellikle gümüş ya da altın kullanılarak tasarlanmaktadır. Böylece baget yüzük gümüş ve altın madeni kullanılarak yüzüklerin çok daha dikkat çekici ve gösterişli bir tarza sahip olması amaçlanıyor. Gümüş kullanılarak tasarlanan tüm yüzük modellerinde .925 ayar gümüş tercih edilmektedir. Bu sayede tasarlanan tüm müziklerin uzun yıllar boyunca kullanılabilmesi de sağlanıyor. Çok daha uygun fiyat avantajları sunmak için tasarlanan gümüş yüzük modelleri, altın kaplama teknolojisi ile altının tüm gösterisi tarzını da yansıtabiliyor. Altın kaplama yüzük modellerinde ise 925 ayar gümüş yüzüğün üzerine 18 ayar altın kaplama uygulanmaktadır. Altın kaplama ile üretilen tüm müzik modellerinde de standart altın yüzükler de olduğu gibi sarı, beyaz altın ve Rose altın gibi farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. Bu sayede sizde sevdiğiniz kişilerin direkt olarak tarzına uygun modelleri bir arada görüntüleyerek çok daha uygun fiyatlar ile alışveriş yapabilirsiniz.
  • Altın Yüzük Modelleri: Altın yüzükler günümüzün en çok tercih edilen yüzük modelleri arasında yer alıyor. Şık ve göz alıcı tasarımlarının yanı sıra altının çok daha kolay işlenebiliyor olması bu yüzük tasarımlarının da oldukça geniş bir yelpazeye yayılmasını sağlıyor. Siz de So CHIC tarafından özel olarak tasarlanan birbirinden farklı ve şık altın yüzük modeli sayesinde hem günlük yaşantınızda hem de özel günlerinizde tüm gözleri üzerinize toplanmasını sağlayabilirsiniz. So CHIC’in tüm altın yüzük modellerinde 18 ayar altın tercih edilmektedir. Böylece tasarlanan tüm yüzük modellerinin çok daha uzun yıllar boyunca aynı formunu koruyabilmesi ve üst düzey kullanım performansı sunması sağlanıyor. Aynı zamanda So CHIC’in Gold Premium Created gibi özel koleksiyonları çok daha yüksek kalite altın ve bununla birlikte pırlanta detayları içermektedir. Klasik ve günlük altın yüzük modellerinde genel olarak 1 yıla kadar garanti sunulmaktadır. Böylece alacağınız yüzükler her ne kadar uzun süreli kullanımlara dayanıklı şekilde tasarlanmış olsa da yüzün kullanımı sırasında karşılaşabileceğiniz tüm olumsuz durumlara karşı da önlem alabilirsiniz. 
  • Gümüş Yüzük Modelleri: Gümüş, yüzük ve çeşitli takıların üretiminde günümüzün en çok tercih edilen malzemeleri arasında yer alıyor. Gümüş yüzükler kendine has gri ve parlak yapısı nedeniyle özellikle günlük kıyafet tasarımlarının çok daha dikkat çekici bir hale gelmesini sağlıyor. Bununla birlikte pırlanta, zirkon, ametist ve benzeri değerli taşlar kullanılarak daha yaratıcı ve renkli tasarımlara sahip gümüş yüzük modelleri de So CHIC’de sizleri bekliyor. Gümüş yüzük modellerinin günümüzde bu kadar tercih edilmesinin bir diğer sebebi ise altın yüzükleri kıyasla çok daha yüksek fiyat avantajları sunulmasıdır. Bu sayede siz de So CHIC’in özel olarak tasarladığı birbirinden farklı yüzlerce gümüş yüzük modeli ne çok daha uygun fiyatlar ile sahip olabilir, günlük giyim tarzınızın çok daha dikkat çekici bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Altın yüzükler de olduğu gibi tüm gümüş yüzük modelleri de So CHIC tarafından bir yıla kadar garanti kapsamında değerlendirilmektedir. Bu sayede gümüş yüzüklerin kullanımı sırasında kararma, ve çeşitli sorunlarla karşılaşmanız halinde ücretsiz olarak bakım ya da onarım desteğinden de faydalanabilirsiniz.
back to top

UYARI!